Sun, Nov. 28th, 2021, 10:28 pm
[i]pikaso_:

šogad darba ceļošana un pašas ekspedīcijas tepat un uz poliju ir kaut ko aizmirstu parāvušas vaļā.
atrāvušas kaut ko, ko londonas vasarā biju aizklapējusi ciet un krietni cītīgi aizmirsusi.
vienkāršākajā veidā to varētu nosaukt par dzīves mērogu. vai elpu.

Sun, Nov. 28th, 2021, 10:02 pm
[i]virginia_rabbit:

cilvēki pārdzīvo, ka Ingmārs spamo viņu internetu, bet aizmirst, ka viņam ir 2 bērni, kas jau tāāa spamo un spamos, ka Ingmāra spams tādi šļupsti vien.

Sun, Nov. 28th, 2021, 08:39 pm
[i]alcoholic:

Ja Google nebūtu atcerējies manu "login" un "password" tad nekad man nebūtu iespējas tikt atpakaļ un bīdīt textus..

Iespējams ka tas būtu bijis labāk man. Iespējams, ka labāk Jums, jo nevienav nebūtu jālasa sekojošais:

"Es šovakar piedirsu bikses. Tieši pirms iziešanas uz veikalu nopirkt trešo vīnu."

Sun, Nov. 28th, 2021, 08:35 pm
[i]f:

no time to die bija ļoti pat laba, uzņemta tā, kā man patīk, aizrāva jau ar pirmajām minūtēm un beigās atstāja ar "what the fuck?!". novērtēju arī atsauces uz iepriekšējām filmām, mūzikas celiņu un operatora darbu. citādi bondi jau pavisam virspusīgi bija palikuši - pēc casino royale bija pārāk daudz action un pārāk maz satura. pēc pēdējās filmas noskatīšanās jāatzīst, ka daniels kreigs tomēr ir gluži labs bonds, lai gan sākumā man tā galīgi nelikās (savulaik man bondīgākais likās pīrss brosnans).

varbūt tagad varētu iedot arī nākamo daļu meitenei ar pūķa tetovējumu?

Sun, Nov. 28th, 2021, 05:02 pm
[i]helmsdeep:

Kāpēc arī Tu, mans ne pārāk kristīgais lasītāj, tāpat kā es, turpini (ar prieku un patiku) piekopt Adventes vainaga tradīciju?

Sun, Nov. 28th, 2021, 04:20 pm
[i]udensroze:

Auksta piparmētru tēja ar cidoniju sīrupu !

Sun, Nov. 28th, 2021, 03:24 pm
[i]bauda: Taurīns

Pret alkoholu principā man nav iebildumu, jebšu pats lietoju reti (un savu naudu tērēju tikai lētā un vieglā gala džoniem, saldinātajiem "sidriem" un tamlīdzīgiem), jo dodu priekšroku citām augu valsts piedāvātajām abstrahēšanās alternatīvām, alkohols uz mani iedarbojas iemidzinoši, kas manā uztverē ir kontraproduktīvi, tas ir dārgs, neveselīgs, un, cik esmu novērojis, tie cilvēki, kuri man nepatīk, parasti arī dod priekšroku šim augu valsts un mūsdienu ķīmijas piedāvātajam apbreinināšanās variantam. Tāds, piemēram, ir nomācošais vairums metālistu, tāpēc metālismam sevi tā pa īstam pieskaitīju tikai pēdējos vidusskolas gados, kas vispār bija 20. gadsimts (fui, 22. ir where it's all at). No mūsdienu ķīmijas šķidrumiem tad jau labāk ieguldīt naudu enerģijas dzērienos, jo tie daudzreiz garšīgāki un no tiem ir arī reāla jēga (katrā ziņā lielāka nekā no kafijas vai melnās tējas, spriežu pēc sevis). Tālab jau savlaikus brīdinu, ka sviesta čībā esmu piereģistrējis kopienu [info]taurins un plānoju tuvākā vai tālākā nākotnē ievietot izsmeļošu veikalā Santa un Barbara pieejamo enerģijas dzērienu topu/apskatu ar recenzijām, vērtējumiem un lielizmēra fotogrāfijām. Lj-cut nelietošu, jo LCD un [info]nistagms told me to. Jau laikus aicinu visus cibiņus, kas rauc degunu par Latest Posts pārvēršanos atprātotu wokeševiku atejas bedrē, pievienoties Pareta Lielajam Cibas Flirtam un/vai apsvērt iespēju pievienot tam arī šo kopienu. Pašlaik dzeru REIGN: Total Body Fuel: Melon Mania no 0.5 l skārdenes (feins, jebšu mazliet par saldu), bet ledusskapī rezervei vēl palicis viens maziņais SPICE: Conquer your fear .33 l toverītis (negribu kavēties, domājot, kā to taru trāpīgāk raksturot). Visā visumā uzreiz varu pateikt (Spoileris!), ka Santa un Barbara piedāvātais enerģijas dzērienu klāsts vienā setā izgriež pogas kā lielajiem, tā mazajiem RIMI. Mazajos vispār ir tikai Dinamīts (defaultais dzeltenais), Monsters (zaļais) un Redbull (to ridiculuously overpriced bs nekad nepērku). Marcipāns (agrāk arī šokolāde) un enerģijas dzērieni, that's what S&B does best

Sun, Nov. 28th, 2021, 03:29 pm
[i]ingmars: sorry ingmār

http://klab.lv/users/ne/21518.html

Sun, Nov. 28th, 2021, 03:06 pm
[i]bauda: Boriss nav Harijs

Cik labi, ka Ktulū tomēr nav Harijs (tad gan viņš nekašķētos ar Zazi, bet hipotētiski). Spriežot pēc apraksta, viņš ir daudzējādā ziņā gandrīz 100% Harija tips gan vizuāli, gan, pieņemu, arī profesionāli, vienīgi izņemot to, ka Harijs ir tā kā pilnīgi off-the-grid ciparpretnis, nevis tikai fantāzijās, Harijam ir ģimene un viņš ceļ sev māju pierīgā, un sarunas laikā patiešām varētu izvilkt pilnīgi legālu kabatas izmēra šaujamieroci, ar ko padraudēt vai, visticamāk, vienkārši padižoties kā draugam, tā oponentam. Piemēram, eju vienreiz savā nodabā ar draudzeni pa ielu, bet te pēkšni kāds kaut ko taurē un bļauj. Neko nesaprotu, paskatos apkārt, bet tur – Harijs pie stūres kaut kādā krutā tačkā stāv pie luksofora, nolaidis logus, jo acīmredzot grib nošērot man oflainā to, ka viņam tagad ir tačka (biju pārāk tālu, lai sadzirdētu). Kruta! Ktulū ieroča, cerams, nav (par tačku nezinu), jebšu domājams, ka viņš tāda izvilkšanu un "vicināšanos" momentāli uztvertu kā tiešus draudus, izmestu Hariju no pagalma, policiju gluži nesauktu, bet nu vismaz nobloķētu savā telefonā. Smieklīgs un nereālistisks scenārijs, jo Harijs tādu tradicionālo telefonu nemaz nelietotu vai, ja lietotu, tādam Ktulū nemaz nedotu. Ko es ar to gribēju teikt? Man ir jaunas ziņas no Khosmos

Sun, Nov. 28th, 2021, 02:16 pm
[i]bauda: Uzvara 4 rindās

Skaidrs, ka Lielajā Cibas Lohu karā nevar būt uzvarētāju, bet tikai zaudētāji (es ceru, ka tie beigās izrādīsies lohi; tā varētu būt, jo viņiem taču nav nekādas stratēģijas). Tomēr, ja man pieder Cibas galvenā influencera un atprātotākā wokeševika Ingmāra atzinība, es jau esmu uzvarējis. Izbaudiet šo svētdienu, ciberasti, virinātāji un baudmīži. LCD (nejaukt ar dievu/denisu) atpūšas

Sun, Nov. 28th, 2021, 02:08 pm
[i]virginia_rabbit:

Simo domīgi skatās uz piesnigušo mežu: es zinu, ka parastais zaļais bioms būs atpakaļ

Sun, Nov. 28th, 2021, 12:52 pm
[i]indulgence: Šī diena vēsturē

Tālā 1627. gada 28. novembrī Anglijas kroņa konsuls Dancigā, slepenpadomnieks sers Frānsiss Gordons (sir Francis Gordon of Braco) izgāja pastaigā uz pilsētas pludmali kopā ar savu laulāto draudzeni un abām atvasēm, guvernantes mis Dūdlijas un sekretāra mistera Hantlija pavadībā. Diena solījās būt jauka – jau izejot no nama Lielajā Tirgus ielā 39 (Langer Markt 39), sastapa savu bijušo kursa biedru no Rostokas universitātes studiju laikiem fon Brīmeru, kas nu bija visai ievērojams vīrs Saksijas kūrfirsta galmā. Labi sakari nevienam neskādē.

- Raugies vērīgi, Džordž, jo šādu ainu nezin vai mūsu pēcteči kaut reizi piedzīvos! Visa Polijas karaļa kara flote izgājusi jūrā, visi 10 kuģi! Un nosaukumi tādi, ka kārtīgs skots bez puslitra viskija ne tikai izrunāt, bet pat izlasīt nespēj: “Święty Jerzy”, “Latający Jeleń”, “Płomień”, “Arka Noego”… Pierakstījāt? Un nu viņi saņēmušies, lai jūrā pie Olivas ciema stātos pretī 6 Zviedrijas kuģiem!

Gordoni, mis Dūdlija un Hantlijs rimti vēroja Dancigas līcī izvērsušos jūras kauju, dzerot siltu tēju un uzkožot sendvičus. Kad kauja gāja uz beigām – viena zviedru galeona nogrimusi, otra sagrābta abordāžā, konsuls rezumēja:
- Vajadzēs admiralitātei nosūtīt sīku šī notikuma atskaiti. Ja poļi šitā turpinās, tad pēc gadiem vēl var sākt pretendēt uz kundzību Baltijas jūrā.
- Nu, ser, tas diezin vai notiks, - flegmatiski iebilda Hantlijs, - Kā pie mums, Aberdīnšīrā saka, ar vienu reizi vēl par sodomītu nekļūst.

Sun, Nov. 28th, 2021, 12:26 pm
[i]virginia_rabbit:Sun, Nov. 28th, 2021, 11:37 am
[i]vaarna: ATBILDE. Dzejol’s bērniem

Pinkaina vārna vārsmo aiz loga,
kašķīgs zvirbulis piegāna peļķi,
korejisks kovārnis konstatē krahu,
bravūrīgs balodis uzstājīgi
dūdo par mieru un taukainu nieri;
zīlīte zinīgi piešķiebj galvu,
klusē pat kaija un pakasa pieri:
kāda tam nozīme,
kāda tam jēga, ja
strazdi nelido projām, bet lēkā
kā traki zem klinteņu krūmiem?

Atbilde izlec no knābja kā rozīne:
”Nevaig’ būt drūmiem!”

2021.g.27.-28.nov., daļēji nomiedzī sacerēts

Sun, Nov. 28th, 2021, 11:32 am
[i]kisswithafist:

Man piepeši šķiet, ka ar vienu pāri ziemas zābaku ir par maz. Bet ja ziema atkal būs pāris dienas, varbūt nedēļas sniega, tad gan var iztikt.

Cik ziemas zābaku ir jums?

Sun, Nov. 28th, 2021, 10:15 am
[i]smille:

Pasūtīju MM ziemas bikses, vēl nav atnākušas, bet šorīt M atdeva viņai "uz mūžu" savas melnās, jo viņai esot par šauru. Doooooh, bet vispār jau labi, jo tievajai MM atrast labi derošas drēbes mēdz būt izaicinājums.

Sat, Nov. 27th, 2021, 11:43 pm
[i]saccharomyces: cibas lietošanas paradumi

sapratu, ka pēc visiem šiem pēdējā laikā manītajiem komentāriem par to, ka "leitestos tas" un "leitestos šitas", man laikam interesē. cilvēkiem tiešām ir tik relevanti, kas notiek tajos latest posts?

es savā 10+ gadu ilgajā cibas karjerā esmu latest posts mērķtiecīgi apskatījusies burtiski uz roku pirkstiem saskaitāmas reizes, bet, iespējams, tas neatbilst standarta cibas lietošanas kultūrai..?

Poll #21502 ciba un saturs
Open to: All, results viewable to: All

ko tu lasi sviesta cibā?

View Answers

sevi
10 (40.0%)

savu draugu listi
25 (100.0%)

interesantus komentārus atstājušu cibiņu cibas
13 (52.0%)

mani piedraugojušo cibiņu cibas
6 (24.0%)

savas draugu listes cibiņu draugu listes
3 (12.0%)

cibas cepienus
8 (32.0%)

latest posts
8 (32.0%)

Sat, Nov. 27th, 2021, 07:38 pm
[i]az:

what could not be changed must be endured

Sat, Nov. 27th, 2021, 07:25 pm
[i]aizliegts_v:

Jauna ēra, jauna ēra,
Jauna ēra tā,
Nu tu esi, nu tu esi
Dziļā beksaidā...

Sīpoli Re:TV pašlaik

Sat, Nov. 27th, 2021, 07:09 pm
[i]az:

peldēju, vingroju, staigāju baltā mežā, sniegs un vējš sejā, visu laiku bija jāsmaida, visvairāk tādēļ, ka es skaidri zinu, ka varu iet mūžību un nevienu te nemūžam nesatikt, taisījām suši, daži pat neizjuka, tagad lasu par pasauli, kurā peaches are poison, ieraudzīju vārdu voluptuous, atcerējos, kā mēs spēlējām vārdu minēšanu ar attēliem, such a happy memory. strange how only love remains in the very end.

skipped back 20