Wed, Jun. 19th, 2019, 09:06 am
[i]tagad:

the average human has one breast and one testicle

Wed, Jun. 19th, 2019, 10:57 am
[i]hedera:

Ā, rītdien mēģinās vēlreiz izskatīt Dzīvebiedru likumu.

Wed, Jun. 19th, 2019, 10:24 am
[i]mmd: Daugava

Aizgājām uz koncertu, nē - aizairējām. Un tad apskatījām Daugavu, iepazīstināju ar vēju un viļņiem. Jaunākajam bērnam tā bija pirmā reize, pie Vanšu tilta iepūta un iešūpoja forši. Bet šoreiz bez overīšiem, tāpēc vecāko bērnu nācās iegrūst upē jau pēc izkāpšanas krastā. Ar visam drēbēm. Un tad mukt un pašam izpeldēties. Un smieties. Un dzert vīnu. Un ēst austeres.

Vasara ir forši.

Wed, Jun. 19th, 2019, 10:05 am
[i]magnolia:

tapa skaidrs, kāpēc vīrieši mani pēdējā laikā kritizē un nejūtos savā ādā. es ar brāli daudz kontaktējos, un viņš prot sastindzināt manu īsto būtību ar to vien, ka zinu, ka viņa acīs esmu sūds.

Wed, Jun. 19th, 2019, 10:03 am
[i]missalise:

Šobrīd ir kino kaut kas jēdzīgs, uz ko varētu aiziet kopā ar draudzeni?

Wed, Jun. 19th, 2019, 09:38 am
[i]ierindnieks:

tiešām skatīšos ar interesi vai tiešām izrādei "Pūt, vējiņi!" iešķiebs kaut kāds Spēlmaņu nakts balvas, jo būsim godīgi tā izrāde ir diezgan liels sūds. Protams, var iedot balvu tikai par to vien, ka viņi ir piedzinuši pilnu skatuvi ar dejotajiem, kuriem liek čaukstināt maisiņus un ēst sviestmaizes, bet nu vairāk arī nekā par to cilvēku pilno skatuvi tautastērpos tur arī nav.
Tik pat labi tad varēja piešķir balvu dziesmu svētkiem.

Wed, Jun. 19th, 2019, 09:26 am
[i]khosmos:

Manuprāt, anālais sekss ir vistīrākais mazohisms. Jebkurā gadījumā. Nevar būt normāls un gribēt anālo seksu. Tiem puritāņiem un dakteriem bija taisnība.
Tāpat arī dračīšana. Ciest nevaru pornogrāfiju. Pēc tam sekss ir gaļimijs un gribas visu nepareizo, kā piemēram, lai milzīga, resna mātīte apsēstos uz sejas vai lai kaimiņiene kniebtu savu dēlu. Visādi drausmīgi sūdi.

Wed, Jun. 19th, 2019, 09:00 am
[i]zeme:

izskatās, ka viss ir slikti. sliktāk nekā citas reies.

Wed, Jun. 19th, 2019, 08:28 am
[i]santech: No More Ransom

https://www.nomoreransom.org/
cerams, ka šis nevienam nenoderēs

Wed, Jun. 19th, 2019, 08:14 am
[i]_re_:

ap pusnakti skriet pa vēl siltu, uz tēcēnu plīts kannā turētu liepziedu tēju

Wed, Jun. 19th, 2019, 02:35 am
[i]izdziivotaaja:

Tieši pirms mēneša bija mana pēdējā darba diena ķīniešu restorānā. Šodien bija otrā maiņa jaunajā, no kura sākumā baidījos un pēc intervijas bija ne-sajūta. Velti. Protams, daudz pārdzīvojumi, kļūdas un lietas, kas nenotiek/nevaru izdarīt, kā man gribētos. Jaunā menedžere uhhh ku prasīga, bet ļoti cilvēcīga. Bet pateicoties iepriekšējā restorāna pieredzei, šeit ir vieglāk. Jāsamācās tik kaudze ar niansēm, vīniem un nepieciešamajiem galda piederumiem attiecīgajam ēdienu skaitam un veidam...un jāatbrīvojas pielāgojoties lēnajai/chillojošai "fine dining" tipa videi :)

Jaunā dzīve sākusies - jauna dzīvesvieta, jauns darbs un jauns uzvārds...un laimīga bez gala ^_^

Wed, Jun. 19th, 2019, 12:48 am
[i]iive:

Es pēdējā laikā daudz guļu.

Wed, Jun. 19th, 2019, 12:41 am
[i]magnolia:

ak, jā...daudz laimes dzimšanas dienā, mammu!

Wed, Jun. 19th, 2019, 12:38 am
[i]magnolia:

kaķītis visam pa vidam pārtvēra nepieskatītu lavandas-balderjāņu tējas paciņu. :) vārtās.

Wed, Jun. 19th, 2019, 12:12 am
[i]wensdy: Postmodernā arhitektūra

Gan "Gaismas pilij" gan "Lielajam dzintaram" ir publiski kritizēta ieeja. Vai tas nav interesanti? Abas ir neieaicinošas un necilas.

Wed, Jun. 19th, 2019, 12:12 am
[i]saccharomyces: recent mood

fucking bullshit

Wed, Jun. 19th, 2019, 12:01 am
[i]slepenaamaasa: No tā jau es baidījos!

Manas rokas kļūst aizvien muskuļotākas, lai gan dejošanā un vingrošanā (un staigāšanā!!!!) uz to netiek likts nekāds uzsvars! Šodien pamanīju, ka man ir REDZAMI BICĪŠI! Kā džekam! Pie tam tādi izteikti, nevis starp citu. Es nezinu, kā, bet gribu tikt no tiem vaļā pēc iespējas ātrāk.

No kā vēl es baidījos? Ka kāds mani tomēr pierunās aizbraukt ciemos pie mammas! Savā ziņā šīs bailes labi miksējas - ja būs par traku, es jebkurā brīdī varēšu sevi izrubīt!

Tue, Jun. 18th, 2019, 11:40 pm
[i]magnolia:

spēlēju tetri ar traukiem un lietām. kā visu sapakot kastītēs, lai neviens necieš. 17 kvadrātmetri, kaķīts un rītdien paredzēta ārdīšanās atkal. laikam līdz kādiem 2. celšos 6-7. saplēsu stiklu. ārdos jau tagad nejauši. kāpēc viss nevarētu būt mierīgi, vienkārši un saprātīgi.

Tue, Jun. 18th, 2019, 10:34 pm
[i]slepenaamaasa: Writing is really an act of faith

... un esmu sapratusi savu reliģisko piederību, to, kas man strādā. Droši vien retais cilvēks ir redzējis Dievu, bet daudzi tic, un tas viņus stiprina. Tieši tāpat man ir ar rakstīšanu.

Serve the work. Work for something outside of yourself not for yourself.

"He doesn't believe that people are born with the ability to paint or to write. He believes that people are born with the obsession to paint and the obsession to write, and it's from that obsession that you develop your talent."

Vismaz šovakar man ar šo pietiek. Jau kādu laiku esmu pamanījusi, ka jūtos labāk, ja esmu piesēdusies un parakstījusi, paklausījusies kaut ko, padziedājusi (starp citu, mani uzņems korī!!!!!!). Ar to pietiek labai dzīvei.

20 most recent