Fri, Dec. 15th, 2017, 10:05 am
[i]iokaste:

ir pagājuši 3 gadi kopš atmetu smēķēšanu.
pluss ir bagātīgāks intīmais konekšens un dziļa elpa, mīnuss - mākslinieciskā jēra dvēsele sāk sajust smaku; te kāds saldējumu paēdis, te uzpīpējis, te, nedo dies - bomža stailings. un lielākā škrobe par to, ka pēc provizoriskiem aprēķiniem man vajadzētu parādīties liekiem 100 neiro mēnesī vai 3600!! pa visu periodu... te nav vārdiem vietas

Fri, Dec. 15th, 2017, 09:59 am
[i]f_g: rīta noskaņojums :)

205155-1000-144716078710119010-R3L8T8D-950-782609

Fri, Dec. 15th, 2017, 09:56 am
[i]de_profundis:

un vārds tapa miesa

vai kāds var šo paskaidrot

Fri, Dec. 15th, 2017, 07:29 am
[i]methodrone:

Kad cilvēks ir nospiests pavisam vājš zemē ar seju dubļos, viņš var izvelēties, kļūt par maigu dūju ar ievainotu asiņojošu sirdi, vai par kodīgu kvēpainu sunpurni.

Fri, Dec. 15th, 2017, 08:14 am
[i]missalise:

Vakar aizbraucu uz Dominu, izņēmu naudu ar to kodu un tad devos uzbrukumā veikaliem. Iegāju pirmajā, kas trāpījās pa ceļam, Un uzreiz pamanīju tieši to, ko iepriekšējā nedēļā pusi dienas veltīgi biju izmeklējusies Alfā. Tas manī raisīja nojausmu, ka šī diena varētu būt iepirkšanās diena. Un tā arī bija, jo es esmu sapirkusi lielāko daļu dāvanu, vēl tikai jāizdrukā mana fotogrāfija formas tērpā un jāieliek tā rāmītī (mamma teica, ka grib to uz Ziemassvētkiem).

Fri, Dec. 15th, 2017, 12:21 am
[i]_delusion_:

Šodien Helmutam 3. Viņš sacija, ka no rīta būs dzišamkūka*
*Dzimšanas Dienas kūka

Fri, Dec. 15th, 2017, 12:04 am
[i]kini: .

laikam ar trešo reizi varētu beidzot to austera kursu par prokrastināciju noskatīties, citādi karājas gaisā. tāpat kā vēl miljons lietu. kurām gribās to svētku laiku, lai mierīgi var pabūt mājās un lasīt nepabeigtās grāmatas, krāmēt mantas utt utjp.

Thu, Dec. 14th, 2017, 11:02 pm
[i]sintetika:

pizdata garlaicīgi, kad nevari atļauties teikt, ko jūti un domā . esmu pieradusi nerunāt un tas ir sākums loti patīkamam klusumam man

Thu, Dec. 14th, 2017, 10:59 pm
[i]sintetika:

80 eur par datora remontu. kaķis pievēma. viņš gan jau sen skatījās šķībi, visādi mēģināja izrēķināties ar konkurenci.

Thu, Dec. 14th, 2017, 10:46 pm
[i]kini: .

ai, neko negribu. kaut kā esmu pieņēmusi, ka esmu nogurusi visos aspektos un ka man tāpēc vajag darīt neko. bet kkā tas tomēr nav tik vienkārši. ir jāstrādā, kaut kur jāiet, pasākums virs pasākuma, pienākums virs pienākuma. un es viņus nolikšu tagad malā, uz brīdi. un nedarīšu par visiem 100. būšu tur par kādiem 60%. tas taču arī ir gana daudz. sākumā esmu es, mans iekšējais centrs, un visi notikumi lai izkārtojas tur, apkārt.

Thu, Dec. 14th, 2017, 10:10 pm
[i]lmr:

man ir grūti rakstīt. viss šķiet pārāk privāts un es ātri novirzos no domas, un to man ir simtiem.

pirmdien bija skate. vispār nebiju gulējis, trijos naktī vēl cepu krāsnī polimēra papuasus un domāju, kā lai maketā uz īsu brīdi kūp ugunskurs. sarkanām acīm kratījos tramvajā uz skolu ar savu lielo dzērāju darbu. braukšana ar darbiem sabiedriskajā transportā dažkārt šķiet kā tāda performance. svētdien uz skolu vedu darbu ar pliku vīriņu, ko biju iepakojis divos miskastes maisos, ko kopā saturēja papīra līmlente, un vēl to visu ielicis auduma maisā. tramvajā biju to nolicis pie sienas pretī durvīm. maisiņa mala lēnām noslīdēja, līmlente atlipa un parādījās krāniņš. un visi tie lielie, baltie audekli piestūķētos autobusos - pūļa vidū balts kvadrāts, ko kāds sargā. skolā pilnīgā panikā klusi lamājos, jo kāds nozadzis gan manas plaķenes, gan lineālu, gan mērlenti. un redzamā vietā nebija nekā, ko aizņemties, tādēļ pavēru dažus maisiņus un vienu mērlenti tā vienkārši aizņēmos. joprojām par to jūtos riebīgi. zaglis, kas lien svešu maisiņos, bet nu situācija to pieprasīja. pieskrūvēju plauktiņus, piekāru dažus darbus, taisīju maketu izskaloto smadzeņu projektam. bēru traukā iepriekšējā vakarā melnā tumsā pludmalē sakasītas sasalušas smiltis, lēju klāt ūdeni. viss pārvērtās pļurā, jo prātā makets joprojām bija darbojies īstajā mērogā. tad nu liku papuasu saliņai apakšā pankūku plastmasas iepakojumu, kam virsū bēru smiltis. izgriezu tajā caurumu, kurā ievietoju trauciņu ar vīraka piramīdu, tam virsū uzliku neglītu ugunskuru, apkārt saspraudu papuasus, ūdenī divas piles zilās pārtikas krāsvielas un aidā, esam jaungvinejā. skate jau bija sākusies. gleznotavā visi kopīgi ierāvām. nebiju normāli ēdis un apdullu ātri. kad pienāca mana kārta, man šausmīgi sitās sirds, pirms tam iegāju dziļumā ieraut no blašķītes viskiju. gāja kā pa sviestu - visi stāvēja ar muguru pret sliktākajiem darbiem un skatījās tikai uz labo. visus paķēru ar lētiem trikiem - dūmi, plikumi un smieklīgi. visur ielika desmit. protams, ka es biju priecīgs, bet es biju arī ļoti sašutis, jo es to vispār nebiju pelnījis, es labprāt savas atzīmes atdāvinātu citiem.

pārdevu zīlei savu ēnu. viņa bija tik priecīga! un es esmu tik priecīgs, ka kādam ir tāds prieks par manu darbu. dažiem pasniedzējiem uzdāvināju tumsā spīdošus spermatozoīdus.

jaunais trotuārs no nacionālā teātra līdz akadēmijai ir kustīgs, tas skan kā videospēļu kapenēs, kad uzkāpj uz kādas lamatu sviras.

man ir kļuvis bail pat no tā, ka uz aizkara krīt mana ēna un kāds to var ieraudzīt, tādēļ es to uzmanu un ļauju tai krist tikai uz sienas.

Thu, Dec. 14th, 2017, 10:09 pm
[i]perfekta:

Nevienā lidostā nolaižoties nepārńem tāds prieks kā Rīgas lidostā :)

Thu, Dec. 14th, 2017, 10:02 pm
[i]pukis:

O jā, piegriezu! Vēl jau gan līmaudums un odere jāpiegriež, bet tas viegli, nav smadzenes īpaši jāpieslēdz. Viss, šodien darba diena beigusies.

Thu, Dec. 14th, 2017, 09:24 pm
[i]love_hacker: I can feel it coming in the air tonight, oh Lord..

Pagājušo nakt man izdevās nodefinēt sajūtu kas ir tuvu tai, ko gribu manifestēt. Kādu vīrišķo enerģijas izpausmi vēlos just sev līdzās. Man bija jānirst sevī, pagātnē, sajūtās, kas bija tās maģiskās, kas plauka esot līdzās viņam. Tāda dziļa drošības sajūta, paļaušanās. Stirnīgums, vīrietis, kuram līdzās justies kā līganai stirnai, kas atdodas mednieka rokās, spēcīgas un drošās. Sirds un miesas mednieks, tāds kuram pakļauties, bet nekad neatdoties līdz galam.. Ja visas lielās gudrības cilvēka dzīvē, nāk no kļūdu apzināšanās, tad tā ko es varu skaidri secināt, pēc sarukušām attiecībām un gadiem pavadītiem prātojumus, sieviete nekad nedrīkst pilnībā izšķīst vīrieti, viņai ir jāpatur savs stūrīts, savi noslēpumi un aizraušanās. Es pārāk labi zinu cik viegli ir pazaudēt sevi viņos.. Bet šķiet pati dzīve ir parūpējusies lai tas nekad vairs nenotiktu, tagad man ir meita, gleznošana un tik daudz kā projektējamā.. un šobrīd es esmu nonākusi visaugstākajā attīstības līmeņa kontaktā ar savu intuīciju, tagad, lai palīgā nāk seni okulti rituāli, tuvāk savai raganas būtībai, tuvāk savam dievietes pirmsākumam, tuvāk mātišķās mīlestības pirmavotam, tuvāk turp, kur nekad vīrietim nebūs lemts saprast un nonākt.. kustinot gurnus līgani mēnessgaismā, čukstot tikai vāŗgi nojaušamām meža radīām, pulsējot kopā ar māti zemi, pulsējot un buroties caur gadsimtiem slāpēta spēka skavām tuvāk.. tuvāk pie sevis ejot, es Tevi skaidrāk jūtu, Tavas raupjās, jūras rūdītās plaukstas pāri savam augumam slīdot.. drīz, pavisam drīz.. pretstati satiksies. Iņ un Jaņ. Es un Tu. Un nav vairs nozīmes, tam, kas Tu esi.. galvenā ir enerģija, kas aiz Tevis stāv..

And I've been waiting for this moment for all my life, oh Lord ..

Thu, Dec. 14th, 2017, 09:40 pm
[i]punkts:

mecasoprāns.

Thu, Dec. 14th, 2017, 09:37 pm
[i]punkts:

Pēteris Plakidis.

Thu, Dec. 14th, 2017, 09:29 pm
[i]punkts:

jūs domājat, ka baigais joks braukāt dzīvā satiksmē ar pacēlāju pa trotuāriem un karināt pārslas laternām augšējā daļā? to es darīju šodien, mēs ar kasparu esam laba komanda, viņš ir no balviem, viņam ir slikti ar zobiem, lieto tvaicētāju ar meža zemeņu garšu. viņš esot palīdzējis vectēvam celt pirti no baļķiem, starp kuriem lika sūnas.

Thu, Dec. 14th, 2017, 06:39 pm
[i]methodrone:

Man neizsakāmu piepildījumu sniedz ap astoņiem vakarā nomodā gulēt tumšā istabā ar savām domām. Istabā ir primordiāls tumsas melnums, es esmu pasargāta jo sega man ir uzvilkta līdz kaklam, tālumā klusi tuktina vilcieni. Un man ir tāda sajūta, ka tas ir vienīgais, kas man ir palicis. Klusa, gandarīta eksistence tumsā. Nevienam no manis neko nevajaga un man neko no neviena nevajaga, pasaule plūst uz priekšu bez manis, bet es esmu leģitīma viena tumsā. Mana esības sajūta ir kā spirdzinošs dzēriens, kā lekna, spīdīga, smaržīga, paradīzes puķe, izplaukusi drošībā, tumsā.

Thu, Dec. 14th, 2017, 09:14 pm
[i]punkts:

kas būs, tas būs jādara - jāiet vasarā pļavā pīpēt puķes.

Thu, Dec. 14th, 2017, 09:11 pm
[i]tati:

Nez kā jums tur, bet man POfig vai nauda nāk no Virtucom (doktora Evil kompānija) vai arī no Kanādas valdības. Ja maksā un naudas devējs man parāk nepiš prātu, tad tas var būt jebkurš kantoris no elles.

20 most recent