Tue, Jan. 26th, 2021, 10:16 pm
[i]ttp:

Breakfast on Pluto (2005)

Tue, Jan. 26th, 2021, 09:37 pm
[i]neraate:

es domāju, ka katram ikvienam un mums visiem kopā būtu daudz labāk, ja domātu arī par seksuālo labklājību un arī šajā video izcilā visādas labas tēmas. naktis ir garas, izklaides pa lielam piegrieztas, man likās diezgan vērtīgi

Tue, Jan. 26th, 2021, 08:02 pm
[i]ilona_pop:

"Ok women the reason we get mad at men is because we lower our standards to be with them! Stop dating losers, low producers, and you won't nearly be as mad he is freeing you to stop feeling sorry for low lives and selfishly choose thean you know is on the level you really want period"
/Youtube komentāru dzīles/

Tue, Jan. 26th, 2021, 06:23 pm
[i]lavendera:

Par laimi, vesela virkne atbilžu šo teoriju ir izpūstas no ūdens.

Tue, Jan. 26th, 2021, 06:49 pm
[i]ingmars: iespēja vakcinēties

Ceru, ka iespēja vakcinēties pret COVID-19 pienāks drīz.

Tue, Jan. 26th, 2021, 05:04 pm
[i]mapats:

Puika nodevis savu tēvu fibam, ka viņš bija starp iebrukušajiem Kapitolā. https://www.bitchute.com/video/ITUqsnZkHVs/

Pamatskolā padumjajos laikos stāstīja par līdzīgiem gadījumiem. Krievijā, šādai jauniešu rīcībai sekoja atkulakošana, gulags un golodomors. Pavērosim, kas notiks ASV. Cik atceros no vēstures stundām, vienu no šādiem stukačiem radinieki nodūra un partija no viņa uztaisīja revolucionāro pionieru mocekli, pieminekļus cēla, bistes, skolas viņa vārdā nosauca un grāmatas rakstīja.

Tue, Jan. 26th, 2021, 04:47 pm
[i]sirena:

Lai tik snieg! Galējas nepieciešamības gadījumā varēšu ievākties dzīvot kupenā.

Tue, Jan. 26th, 2021, 04:29 pm
[i]neraate: atkal par augsto modi

ļoti patīk Igaunijas prezidentes, premjerministres un tās ministres mētelis, kas pelēks ar melnu un puķītēm?

Tue, Jan. 26th, 2021, 03:09 pm
[i]klusums:

Bija jautājums, kādus ieteikumus (literatūrai) par to kā trenēt intuīciju, jo visu dzīvi dzīvo "ar galvu". Liekas, ka var arī labāk.

Un tas jautājums pat nebija konkrēti man, bet es kaut kā jūtos, ka man uz to ir jāatbild ļoti nopietni. Varbūt tas ir lieki. Varbūt arī ne.

Pirmais, kas nāk prātā - vienmēr var labāk. It īpaši tāpēc, ka cilvēks ir ļoti audzināts nebūt saskarē ar sevi, savu intuīciju, savām emocijām. Bet ko tieši jautātājs domā ar intuīciju? To var uztvert gan kā savu iekšējo sajūtu, kas pašam ir vajadzīgs un ne. Uz šo es arī koncentrēšos, jo tas manuprāt ir labākais intuīcijas izmantošanas veids, nevis uzminēt kaut kādus ārējus faktorus un notikumus. Man intuīcija ir būšana kontaktā ar sevi, tādējādi arī spējot uzķert tās mazās neapjaušamās informācijas druskas, kas mūsos jau ir. Intuīcija NAV zināšanas. Drīzāk dziļāka izpratne, par to, ko jūti. Un man besī bez vajadzības līst ezotērikā, centīšos to arī nedarīt.

Viens ārkārtīgi burvīgs triks, lai saprastu, ko jūti, ir vizualizācija. Visdažādākā veida. Piemēram, ja ir jāizvēlas starp vairākām izvēlēm, iedomājies, ka esi krustcelēs vai vairākām durvīm priekšā. Katrs no ceļiem/durvīm apzīmē vienu tavu izvēli. Un tad paskaties, kas ir aiz durvīm pa vienai, vai paskaties uz konkrēto ceļu. Kā tie izskatās? Un pievērs uzmanību savām ķermeņa sajūtām, kāda ir sajūta, kur ir vieglāk un atbrīvojošāk? Kur ir skaistāk? Kur ir kārtīgāk, kur ir nepatīkams bardaks? Šis ātri vien dos ieskatu, kura izvēle ir vairāk Tava.

Neesmu Marijas Kondo fans, bet viņai arī ir ļoti laba tehnika, kā saprast par lietām, kuras paturēt vai ne - does it spark joy? (Un man prieku rada māksliniecisks bardaciņš ar daudz sīkiem nevajadzīgiem krikumiem. :D ) Šis ir jautājums gan savas dzīves kvalitātes uzlabošanai, gan būšanai saskarsmē ar sevi.

Man jebkurā gadījumā ir pieredze, ka čujs par dažādām lietām attīstās, kad noņem iekšējos blokus. Un tad var tālāk runāt par terapiju, banāli, es zinu. Bet tieši terapija var būt labs palīgs, lai atrastu to kontaktu ar sevi. Arī lai atrastu iemeslus kāpēc šis kontakts pazudis. Piemēram, izrādās es tīri labi māku lasīt cilvēkus, bet man agrā bērnībā meloja par emocijām, ko citi jūt (aizkaitināts "es neesmu dusmīga!!!"), kas uz ilgu laiku izčakarēja spēju lasīt cilvēkus, bet saprotot iemeslus un ar tiem strādājot un kāpjot pāri, dabiskie talanti atkal var izpausties.

Ja terapija nav opcija vai tur fokuss ir uz citām lietām, tad, manuprāt, vērtīgi ir strādāt ar iekšējo bērnu. Tas ir tāds emociju kamoliņš, kurš ļoti balstās uz instinktiem un intuīciju, prātuļojošais prāts vēl nav tik ļoti attīstījies. Twiterī laba alternatīva ir arī iekšējais kucēns. Tas der tiem, kuri sevī nevar ieraudzīt to iekšējo bērnu kā mīlamu un atbalstāmu. Par šo grāmatas gan ir, esmu redzējusi arī latviski, nezinu cik labas, jo es gāju citu ceļu.

Man personīgi ir vēl viena tehnika, kas velk uz ezotēriku vai vismaz tā bieži tiek izmantota ezotērikā. Ķermeņa mikrokustības/neapzinātās kustības, kā atbilde, lai sarunātos ar zemapziņu. (Atkārtošos es runāju tikai par to, lai vairāk uzzinātu, kas pašam iekšā darbojas, ar šo neuzzināsi neko ārpus sevis, vai dievs nogrābstās, pareģosi ktk.) Vienkāršākajā variantā tas ir svārstiņš. (Gūgle -> pendulum subconscious mind) Man tas ir kaut kā līdzīgi bet es to daru bez papildlīdzekļiem un izmantoju pirkstu refleksīvās kustības. (Var jautāt kā, ja interesē. Bet lūdzu, lūdzu, lūdzu nesaejiet ezotērikā, ja saejiet, tad ņemiet prātu līdzi.)

UPD. Es nezinu kā es nepieminēju rakstīšanu! Rakstīšana kā journaling un sevis izzināšana caur rakstīšanu ir spēcīgs rīks.

Tue, Jan. 26th, 2021, 01:05 pm
[i]methodrone: When conversation ceases, war emerges.

He is resurrected ♡ Padzēros labu ūdeni!

Tue, Jan. 26th, 2021, 01:57 pm
[i]adirred: Lasīšana

Noskatījos Marka Mensona video par to, kā uzlabot savus lasīšanas tempus, un viņš tur skaidro, ka vajagot izslēgt balsi savā galvā, kas "lasa mums priekšā". Un viss, tagad es to nolāpīto balsi dzirdu visu laiku. Es iepriekš par to vispār nebiju iedomājies. Kā lai no šīs draņķības tagad tiek vaļā?

Tue, Jan. 26th, 2021, 02:35 pm
[i]lavendera:

Laika ziņas sasola apokalipsi, es atbraucu uz centru ar sabiedrisko transportu, un kur te ir tie 20 cm sniega?!
Šitā piekrāpt labticīgu velobraucēju...

Tue, Jan. 26th, 2021, 02:21 pm
[i]mapats:

Vai vēl atceraties, kā smaržo tiko cepta silta baltmaize, kā paņemot rokā smagnējo kukuli sajūti krāsns siltumu. Kā ar vienu kraukšķīgu plēsienu vienā rokā paliek kukuļa gals kurā uzreiz iekosties. Šoreiz tā bija saldskābmaize. Ja ar šo liekās par maz, tad paprasi pārdevējai vēl bageti ar sieru, svaigu un kraukšķīgu. Atnesot mājās bērniem nevar rādīt, jo tad uzreiz var doties atpakaļ uz ceptuvi, pēc maizes.

------------------------------------------------------------------

Viss plūst un mainās.

Iepriekš manis paša izsludinātās drapītes pret pagājušā gada vīrusu, kas man darbojās, ir pazudušas no veikalu plauktiem. Šobrīd meklēju ko jaunu un tikpat labu. Izvēle ir starp zilajiem un sarkanajiem, Ādažu.

Tue, Jan. 26th, 2021, 01:28 pm
[i]juriic: .

so far all the british males I have spoken to, have no clue what I`m saying, no matter what words I use.

Tue, Jan. 26th, 2021, 01:07 pm
[i]dombrava: Fronti nulla fides

"Izskats maldina. Mākslas valoda balstās... apmānā? Mākslinieks rāda ainas, kuras nav klātesošas, rada tēlus, kuri neeksistē, izspēlē mizanscēnas, kuras nevar notikt. Un tomēr, pat zinot, ka māksla mūs maldina, mēs nevaram pārstāt tai ticēt. Kur slēpjas mākslas spēks?"

Andris Teikmanis

Tue, Jan. 26th, 2021, 11:26 am
[i]adirred: Vakcīna

Zviedrijā novakcinēti 147 000.

Latvijā 14 081.


Te gan ieskaitīti arī visi tikai pirmo poti saņēmušie.

Tue, Jan. 26th, 2021, 10:15 am
[i]extranjero:

Pirmajās Nīderlandes nemieru bilžu sērijās nekādi degoši auto nav redzami. Visdrīzāk tur bija tā, ka valdība domāja, ka protestus varēs viegli apspiest ar policijas spēka izrādīšanu. Taču, kā redzams, tas tikai saniknoja protestētājus vēl vairāk, un tad jau sākās dedzināšanas...

Valdība tur ir vienkārši idioti, kas neprot pat savaldīt miermīlīgu pūli un tikai izraisa vēl lielākas nekārtības. Un vakcinācijas plāni šai valdībai droši vien ir pilnīgā haosā.

Savukārt man ir prieks, ka Latvijā jaunizveidotais vakcinācijas birojs ir sācis darbību un paziņojis, ka e-veselība ir pilnīgs sūds un ir jātaisa jauna IT sistēma. Tā tas arī ir, un es ceru, ka viņi spēs arī izsist normālu budžetu šīm vajadzībām. Tā bieži vien ir milzīga problēma, ka valsts ierēdņi domā, ka šādas sistēmas var uztaisīt par sviestmaizi. Labas lietas maksā tik cik tās maksā, un vēl jāpierēķina tas, ka valsts pasūtījumos puse aiziet otkatos, tāpēc budžetam ir jābūt vēl lielākam. Es jau pamanīju gaudošanu, ka vakcinācijas biroja darbinieki saņems milzīgas algas. Patiesībā 5000 eiro nav nekas milzīgs, es pat teiktu, ka šāda līmeņa darbiniekiem tas pat ir par maz. Ar zemu algu nekādus spējīgus speciālistus piesaistīt nav iespējams, un ja normāli nemaksā, tad jēdzīgu rezultātu arī nebūs.

Tue, Jan. 26th, 2021, 12:09 pm
[i]prtg:

Izglītība: B.S. in Marketing

Tue, Jan. 26th, 2021, 09:55 am
[i]methodrone:

Vakar noliku dārzā ķobīti ar saulespuķu sēklām priekš vāveres, kas visu laiku te nāk. Šorīt skatos sīkā gorda ir atkal klāt un pārcilā un grauž sēkliņas. Novēršos uz vienu mirklīti, tad atkal paskatos pa logu.. nu un lūk. Gorda pazudusi ar visu ķobīti, vienkārši savāca un notinās. Cerams, ka atradīšu kaut kur dārzā mētājamies, citādāk nākamreiz sēkliņas steidzīgajai pilsētniecei došu līdzi take-away iepakojumā (kartona turziņā).

20 most recent