Tue, Aug. 14th, 2018, 11:42 am
[i]nekurlande:

Laiku pa laikam, stresainās situācijās, man prātā atkal atgriežas tas pats jautājums, kas man galvā uzrodas laiku pa laikam - ko cilvēki tik ilgi dara tualetēs? Piemēram, kāpēc pie sieviešu tualetēm nereti ir tik garas rindas? Un es domāju pie tādām tualetēm, kurās iekšā nav spoguļu, vai drukātās preses. Ko viņas un viņi tur iekšā tik ilgi dara? (Un te es nerunāju par pulveru patērētāju rindām naktsklubos). Tie ir aizcietējumi, telefona lietošana, bidē izlietnē, vai kas tas ir? Es tiešām mulstu, kad iznākot no labierīcībām, cilvēki ieplestām acīm slavē cik esmu bijusi ātra... ko tas vispār nozīmē? Es aizeju tur izdarīt to, kam tualete ir paredzēta, nomazgāju rokas un eju prom. Kas tieši man tur vēl būtu jādara? Un nesakiet, ka nomainīt higiēnas preces ir laikietilpīgi - maksimums 10 sekunžu jautājums. Ir kaut kas tāds, ko es nezinu? Varbūt jums ir kādas interesantas teorijas, vai personīgās pieredzes stāsti, ar kuriem varētu padalīties?

Tue, Aug. 14th, 2018, 10:43 am
[i]tiesibsargs: reirs laikam atklājis mūžīgo dzinēju!

Iegūs tie, kas paši devuši. Tā izmaiņu taisnīgumu pamato ministrs.

Tue, Aug. 14th, 2018, 11:34 am
[i]neraate:

iekremoju bērnam rokas. tagad tas pats cilvēks priecīgs ieziež ('iekremo') sev vēderu. ar siekalām. nolaiza rokas un tik zieķē

Tue, Aug. 14th, 2018, 10:26 am
[i]tiesibsargs: plīst

jau kuro reizi sapnī sadauzu mobilā ekrānu. un vienmēr tas pats scenārijs, pats sadauzīšanas brīdis nav skaidrs - es pēkšņi ieraugu savu mobilo sadauzītu, turklāt tā pamatīgi, un nekādi nesaprotu, kā tas varēja notikt.

vot es pat nezinu, ko freids par šito teiktu? tipa jādzēšas ārā no soctīkliem?

Tue, Aug. 14th, 2018, 11:00 am
[i]virginia_rabbit:

Eiženiņš pamodies ar sliktu dūšu, galīgi vārgiņš. Netiek ne līdz tualetei pavemt, ne pats sev ūdens glāzi pieliet. Aiznesam viņam Smektu uz gultu. - Es nezinu, vai es to varu iedzert. Man nav spēka.
Pēc ilgas elsošanas saņemas un izdzer pus krūzīti. Līdzeklis iedarbojas momentā.
- man ir tāda sajūta, ka es varu spēlēt datorspēles

Tue, Aug. 14th, 2018, 11:00 am
[i]f:

man vienmēr šķita, ka ābolu gads un neābolu gads visiem ir vienādi. izrādās, tā vis nav. man, piemēram, šogad nav neviena paša ābola, bet citiem ir. protams, šogad man par to maza bēda - saliekušamies lasīt viņus no zemes jau tā nav nekāda prieka. un tāpēc, protams, tieši šogad es labprāt arī izceptu kādu ābolu cepeškrāsnī.

Tue, Aug. 14th, 2018, 10:55 am
[i]lilja_brik:

kopsavilkums par dizaineru mantām - ar viņām ilgāk ir interesanti

Tue, Aug. 14th, 2018, 10:09 am
[i]magnolia: "Sveiki, man ir perfekti mati."

Ir tāds Produkts, ar kuru var mazgāt sevi, matus, drēbes, traukus, grīdu un varbūt pēc tam arī puķes apliet. Mati šorīt tik labi, ka varbūt pat pieradīšu pie šī garuma. (Nav jau izvēles, mans frizieris ir izgaisis izplatījumā) pat žēl, ka drīz izmērcēšu jūrā. Varbūt viņš ir izraēlā.

Wed, Aug. 14th, 2024, 10:03 am
[i]sickboy:

Ja tu gribi, lai Avots piepilda tavas vēlmes, tev vajag būt līdzīgam Avotam, kurš vēlas izplesties un izpausties ar mīlestību.

Tue, Aug. 14th, 2018, 09:24 am
[i]pljecka:

šodien tramvajā lielākā daļa cilvēku bija pufaikās, ziema sākusies

Tue, Aug. 14th, 2018, 08:59 am
[i]missalise:

Vakar strādāju, strādāju un tad vienā brīdī piefiksēju, ka man vairs nepatīk tas, ko daru. Ka jūtos izdegusi, ka apnicis, ka vienkārši nepatīk. Ka darbs (kā tas vienmēr ir bijis) nav mana stiprā pils, mans stiprais pamats, mana osta tad, kad mans dzīves kuģis peld pa manas dzīves jūru, kuru jaunībā šūpoja privātās dzīves peripetijas, bet vēlāk - ģimenes locekļu nedienas, problēmas u.t.t.

Man tas nepatīk, jo parasti man ir paticis strādāt. Bieži gan ir bijusi tāda sajūta, ka "rrrrr, vai tad nevar normāli strādāt, kāpēc man jālabo tas, ko citi savārījuši". Bet vakar tas bija nevis tāds dusmīgs "rrrr", bet vienkārši tāds vienaldzīgs "man te riebjas, ciest nevaru, jēgu neredzu vienai cīnīties". Varbūt tā arī ir tā izdegšana? Varbūt jāaiziet tomēr man arī pie psihoterapeita. Citādi... Tas kaut kā nav forši.

Tue, Aug. 14th, 2018, 08:29 am
[i]neraate:

šodien bija viena no tām dienām, kad tu jau pusastoņos nevari sagaidīt kad būs 11. un tu varēsi iet gulēt. uz nakti
:D
:(

Tue, Aug. 14th, 2018, 08:21 am
[i]f: : youth is wasted on the young

kāpēc man agrāk nebija tādu interešu, kādas ir tagad? nēn, protams, mācīties var jebkurā vecumā, bet, būsim godīgi, kuram tad šajā redakcijā tagad ir laiks un līdzekļi nodoties intensīvām mācībām vairāku gadu garumā? bet vienmēr var uznākt četrdesmitgadnieku krīze, vēlme pamainīt visu esošo un aiziet nezināmajā, vai ne?

Tue, Aug. 14th, 2018, 07:52 am
[i]porcupine: Rīta pārsteigums

Rīdzinieks Andris Runcis pirms aptuveni astoņiem gadiem pašmācības ceļā uzsāka apavu šūšanu, pirms pusotra gada Cēsīs izveidoja sev darbnīcu, bet pirms gada atvēra veikalu, kurā iespējams iegādāties zīmola June9 produkciju. Kā top zīmola June9 apavi
Iedvesmojoši — džeks ņem un izdomā taisīt kurpes (a mēs te gadiem dizainu studējam, zīmējam, eksāmenus liekam). Un logo stilīgs. Ir jau tie apavi stipri līdzīgi Dobeles taisītajiem, bet nu lai veicas.

Tue, Aug. 14th, 2018, 08:05 am
[i]sintetika:

bariem iemīlējušies. tikai es nē

Tue, Aug. 14th, 2018, 07:58 am
[i]spisok_korablei: "When I Am Among the Trees" by Mary Oliver

When I am among the trees,
especially the willows and the honey locust,
equally the beech, the oaks and the pines,
they give off such hints of gladness.
I would almost say that they save me, and daily.

I am so distant from the hope of myself,
in which I have goodness, and discernment,
and never hurry through the world
but walk slowly, and bow often.

Around me the trees stir in their leaves
and call out, “Stay awhile.”
The light flows from their branches.

And they call again, “It’s simple,” they say,
“and you too have come
into the world to do this, to go easy, to be filled
with light, and to shine."

Tue, Aug. 14th, 2018, 02:30 am
[i]miligrami:

Ko es meklēju,
To jau zaudēju,
Pirms vēl labi es to atradu.
Ko es dzirdēju,
Es vairs nezinu,
Pirms vēl labi es to sapratu.

/Rainis, 24.01.1909./

Tue, Aug. 14th, 2018, 01:03 am
[i]phz: Biju nedaudz atpalicis

Toties tagad man ir jauna mīļākā dziesma:
https://www.youtube.com/watch?v=gH_IPm7hyaAKazi, drīz būs arī jauns mīļākais seriāls.

Wed, Aug. 14th, 2024, 12:32 am
[i]sickboy:

Es piedāvāju Ansim Bogustovam, ka es viņa šovā izsaku Trampa atbalstītāju viedokli par tēmām, par kurām Streips runā bulšitu. Vai arī, ka es diskutēju ar Streipu vai Hiršu. Viņš teica, ka parunās ar kolēğiem, bet jau trešo nedēļu nesniedz atbildi. Tie cilvēki ir gļēvuļi.

20 most recent