Sat, May. 28th, 2022, 10:01 am
[i]dooora:

tačč mī

Sat, May. 28th, 2022, 08:01 am
[i]aborigens:

mežacūku asiņu zupa ar klimpām un etiķi. brr :)

Sat, May. 28th, 2022, 07:00 am
[i]garamgajejs: RIP RIP RIP

Andy Fletcher https://www.youtube.com/watch?v=Xq428DZI-eg

Sat, May. 28th, 2022, 08:39 am
[i]evy: arī gadās.

man vakar bija viss-ir-slikti-visi-mudaki-un-cūkas diena. un es pēc darba mājās izdzēru vīna pārpalikumus un pa virsu vēl divus alus, jo par īsu taču. vispār, drausmīgi gribējās pielikties līdz nemaņai, sen nebija tā darīts, bet šodien darbs. ieslēdzās tomēr atbildības sajūta. es vakar biju riktīga abižuļka, apvainojos uz visiem un par visu. šodien man vienkārši ir bēdīgi. par visu un neko. un vientuļi arī man šodien ir.
tā kā rīt brīvs, tad es šodien sevi vedīšu kaut kur garšīgi noēsties un piedzerties. viena pati!

Sat, May. 28th, 2022, 01:01 am
[i]basta:

Kopš bērnības Ilmāru atceros kā labāko stūrētāju ko zinu. Pilnīgākā fizika un matemātika uz ceļa. Ar mašīnu lielisks un ar moci jau septiņdesmitajos taisīja trikus ko reti kurš mūsdienās ir spējīgs darīt.
Diemžēl vecums liek sevi manīt. Vēl joprojām lielisks braukšanas kompanjons, taču nu jau ir mazliet jāpieskata. Šodien lieliski spēlējāmies, apdzinām dažbrīd pa 7-8 mašīnām uzreiz, bet bija arī situācijas kad atvainojos citiem viņa vietā.

Fri, May. 27th, 2022, 10:53 pm
[i]juriic: .

people want to be seen, believed, valued.
my attention a needle-like beam streaming from the top of my nose. it feels intense, fast, warping my vision.. not vision, but how my vision feels, like a magnetic beam that goes through all things that make attention disperse, cuts through these things directly. it shines and smiles for everyone and to everyone. makes me go, warp and fly.
and it makes me feel - uncompromised. unyielding.

Fri, May. 27th, 2022, 10:07 pm
[i]heishy:

"Life really does begin at forty. Up until then, you are just doing research." - Carl Gustav Jung

Fri, May. 27th, 2022, 08:33 pm
[i]gnidrologs:

No uzticamiem avotiem baigais haips par jauno Top Gun. Laikam būs drīzumā jānoskatās pirmais pedovudas gabals šogad. Dīvaini, ka Krūzs, kas pēc savas ārējās anturāžas perfekti atbilst potenciāla ķirzakcilvēka profilam, tomēr ir retais amerikāņu filmzvaigznis, kas piedrāž The Message un dara oldschool lietas.

Fri, May. 27th, 2022, 06:54 pm
[i]ingmars: yeeeew!

Fri, May. 27th, 2022, 06:02 pm
[i]prtg:

- Jūsu pieslēguma termiņš ir beidzies. Turpināt?
- Purpināt.

Fri, May. 27th, 2022, 04:26 pm
[i]ctulhu: Jautājums

Kāds man nevar izstāstīt, tieši kāpēc ir vajadzīgas tādas pozīcijas [štata vietas] kā ministri? Nu es tā saprotu ir nozares, katrai nozarei ir savas intereses un problēmas, tur tas viss jākoordinē iekšēji un arī ar citām nozarēm. Ja katru nozari vadītu kaut kas tāds kā direktoru padome, kurā tad ievēl vai ieceļ vienalga spējīgākos/ kompetentākos nozares specus un šādu padomju darbu koordinētu darba grupa kura savukārt sastāv no tieši vadīšanu un koordinēšanu apguvušiem speciem [tas arī ir jāmācās un nav teikts ka kādas nozares speciālists to pilnībā prot] tad es domāju ka viss arī darbotos. Nu un otra darba grupa tad ir analītiski prognozējošā kas izstrādā likumus.

Fri, May. 27th, 2022, 04:03 pm
[i]beatrixe:

Es ienīstu maiju. Man riebjas maijs. Ar katru gadu arvien vairāk. Es neesmu pavasara cilvēks. Rudens ir mans gadalaiks.

Fri, May. 27th, 2022, 03:34 pm
[i]lavendera:

Apmēram pēc 30 gadiem varētu būt daži laukumi pilsētā, kuri atvēlēti pieminekļiem, kuri tur nestāv visu augu gadu, bet atbilstoši datumiem tiek projicēti 3D hologrammās. Šodien aizejam nolikt puķītes sēru dienā pie varoņa Voloslavamira, pēc nedēļas turpat rīkojam diskotēku par godu slavenajai māksliniecei Dženetoranetei.

Fri, May. 27th, 2022, 02:12 pm
[i]prtg:

"She has her arms around your waist
With a balance that will keep her safe
Have you ever felt the warm embrace
Of the leather seat between your legs
Downtown"

Fri, May. 27th, 2022, 01:15 pm
[i]dzeltens: ieviesām skaidrību

Es (paceļot acis no jaunā žurnāla Ir): Tu tici, ka tas Eklons tiešām nepazīst nevienu no Attīstībai/Par?
Vīrs: Nē! Paklausies kāds viņam uzvārds E-KLONS. Noteikti Pavļuta mēģenes biedrs!

(par to, ka Pavļuts ir biorobots, kurš naktīs lādējas pie rozetes, mums jau sen vairs nav šaubu - vienkārši paskatieties uz viņu vērīgāk)

Fri, May. 27th, 2022, 12:30 pm
[i]zazis:

Gribētos sagaidīt laikus, kad sudzisms tiks nosodīts tikpat dedzīgi kā fašisms un nacisms.

Fri, May. 27th, 2022, 12:35 pm
[i]evy: īsa pamācība

kā efektīvi izbeigt desmit gadu draudzību: atļauj "draugam" izīrēt apartamentus savā menedžējamajā iestādē, bet neatļauj izmantot draudzību kā pamatu, lai lietas darītu kā viņš vēlas, nevis, kā ir atļauts. protams, ka var visādas atkāpes veikt un tā, bet kad pa lielam palūdz - lūdzu respektē, ka šī ir mana darba vieta un tu nevari kačāt savas pravas, jo ir arī noteikumi, kuriem tu piekriti, parakstot līgumu - tad uzmet lūpu un palūdz "distanci" mūsu draudzībā.
ahujeķ.

Fri, May. 27th, 2022, 11:08 am
[i]aborigens:

Vakar biju JRT uz "an adult comedy about immature behavior."
Šodien liekas, ka viss ko redzu apkārt (sevi ieskaitot) būtu raksturojams ar šo frāzi.

Fri, May. 27th, 2022, 11:13 am
[i]prtg:

Laika/naudas konversijā jebkurš solītā termiņa kavējums ir liels reizinātājs ar mīnusa zīmi, jo izraisa kavējumu ķēdi un grūti atgūstamas vai pat neatgriezeniski zaudētas reputācijas risku.

Fri, May. 27th, 2022, 12:05 pm
[i]evy:

draudziņš viens ir ievācies dzīvot manā menedžējamajā tornī. bet, man šķiet, ka drīdz notiks sekojošais - vai nu / vai nu, vai arī viss kopā:
- izbeigsies mūsu draudzība, jo uz galvas es sev kāpt neļauju un nepadodos spiedienam;
- es viņa īres līgumu lauzīšu un ar viena mēneša brīdinājumu izmetīšu nafig no šejienes;

es, piemēram, naivi cerēju, ka viņš tomēr sapratīs, ka šī ir mana darba vieta un noteikumus šeit diktēju es, nevis viņš. bet, izskatās, ka pēc desmit gadu draugu būšnas, neko cilvēks par manu raksturu nav sapratis. žēl.

20 most recent