Sun, Apr. 14th, 2024, 03:35 am
[i]mindbound:

LCF 0.5.4: https://gist.github.com/mindbound/4e96536c3287f9acbcb9b7d0ed8909a9

Izmaiņas:

  • Esošajam '*' marķierim pievienots '+' marķieris, kas ļauj filtrēt lietotāju vārdus, kas atšķiras ar ≥ 1 zīmi aiz vārda.

Sat, Apr. 13th, 2024, 11:23 pm
[i]extranjero: PVO bija pret vakcīnu mandātiem

Šī ir ļoti svarīga liecība: https://twitter.com/thackerpd/status/1778751276378931327

PVO vadošā vakcinācijas eksperte Somijā tiesā liecināja, ka viņa 2021. gada vasarā konsultēja valdību, ka vakcīnu pases/mandāti nav pamatoti, jo bija zināms, ka vakcīna neierobežo kovida infekcijas izplatību. Valdība viņas padomus ignorēja un tik un tā ieviesa vakcīnu pases.

Šis apgāž konspirācijas teorijas, ka PVO ir kāda sazvērestība kontrolēt valstis un iedzīvotājus. Vēlreiz atgādināšu, ka PVO nespēlē lielu lomu attīstītajās valstīs. Tur tā vairāk darbojas kā vienotu standartu ieteicēja. Piemēram, mēs UK lietojam PVO sāpju skalu (https://en.wikipedia.org/wiki/Pain_ladder). PVO ir daudz nozīmīgāka attīstības valstīm. Piemēram, ja valstī nav labi attīstītas medicīnas sistēmas, tad tās var izmantot PVO būtisko zāļu sarakstu (https://en.wikipedia.org/wiki/WHO_Model_List_of_Essential_Medicines). Ne Latvijai, ne UK tas nav būtisks, jo šajās valstīs ir attīstīta medicīnas sistēma vai pārvaldība un šīs zāles jau ir pieejamas. Savukārt, piemēram, Afganistānā, kur valdībā nav ekspertu, kas skaidri zinātu, kādas zāles ir nepieciešamas, var izmantot šo PVO zāļu sarakstu, lai plānotu zāļu iepirkumus, formulāriju, aptieku sistēmu un ieteikumus ārstiem.

Ir satraukums par jauno PVO līgumu, kas likšot valstīm atkārtot kovida laika mājsēdes un ierobežojumus bez vajadzības. Man nešķiet ticami, ka PVO eksperti ir tik neprofesionāli.

Dr. Hannas Nohinekas liecība pierāda, ka problēma ar kovida ierobežojumiem bija nevis PVO eksperti, bet tieši valdības, kuras ļāvās panikai un kuras noraidīja pat PVO ieteikumus neslēgt robežas, neieviest mājsēdes un vakcīnu mandātus. Tā vietā valdība izvēlējās klausīties pseidoekspertus, kuriem nebija pieredzes ar epidēmijām un infekcijas slimībām.

Cilvēkiem ir vispirms jāatzīst, ka viņi kovida dēļ ļāvās pārmērīgai panikai, un panika nodarīja vislielāko ļaunumu.

Sun, Apr. 14th, 2024, 12:38 am
[i]kochka: Mānīgā drošība

Šķiet, ka pirmo reizi pa ilgiem laikiem naktīs vairs nelecu no gultas vairākas reizes, lai pārbaudītu, vai esmu aizslēgusi durvis. Un katru reizi tas ir mani tā kaitinājis, jo galīgi nav man raksturīga šāda apsēstība. Vienubrīd pat galvā pazibēja stulba doma, ka tas man no kāda ir pielipis. Protams, uzreiz to noraidīju kā absurdu un neloģisku, labi vēl, ka tik daudz saprāta man piemīt. Tikai ziemā uzzināju, ka tādas darbības veikt ir raksturīgi daudziem cilvēkiem, kad pēc sāpīgiem pārdzīvojumiem vajadzīga drošības sajūta.

Sat, Apr. 13th, 2024, 11:29 pm
[i]neraate:

Ar mani ir cauri! Karoče es šodien ieraudzīju dabiski rozā kaķi un esmu beigta un pagalam un man tagad ļoti ļoti gribas. Nevis tādu spilgti rozā kā varētu iztēloties izdzirdot vārdu savienojumu 'rozā kaķis', bet pelēcīgi rozā, krāsa skaitās lavanda vai šampanietis vai cream, kā nu kurš internetā to bildīti iereģistrējis un man liekas ka tas ir bijis šīs nedēļas kulminācijas punkts un es ilgi sapņošu par dūmakaina saullēkta gaismas krāsas kaķi, iespējams visu mūžu

Sat, Apr. 13th, 2024, 10:43 pm
[i]ctulhu: Ideja priekšnesumam

Sīka ideja humanitāram eventam:

Šai cienījamajai lēdijai

https://tautaruna.nra.lv/divaini/453205-uz-eirovizijas-skatuves-kaps-ista-ragana/?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

vajadzētu atrast kur ir norakti tādi antropoīdi kā Sprengers, Krāmers, Karpcovs utt. [viņu tur bija padaudz] un secīgi uzdancot uz viņu kapiem. Filmējot, protams. Valpurģu naktī, protams. Ne jau nu ka tam būtu kāda nozīme vnk mazs prieciņš :)

Drusku nopietnāka piebilde: Saprotot cik destruktīvs ir mūsdienu neopuritānisms/ degrowthisms/ wokisms un noliedzot to mums tajā pašā laikā nevajag aizmirst kādas destruktīvas lietas bija pagātnē, kaut vai tāpēc lai tiekot vaļā no wokisma un hipijveidīguma tās lietas no pagātnes nekad neatgrieztos.

Sat, Apr. 13th, 2024, 01:04 am
[i]ulvs: gospeed thou black monarch

Šī vakara GY!BE koncerts vienkārši atvēra manu sirdi un dvēseli. Jutu lielu mīlestību pret mūziku, Uz brīdi pat pametu ķermeni. Kā arī pieredzēju tīksmes asaras. Tik šaušalīgi laba, perfekti skaļa skaņa, un caur to paustā instrumentu niansētībā.

Koncerta noslēgums arī bija kas nepieredzēts un sajūsminošs. Katrs mūziķis iecilpoja savu partiju un pa vienam pameta skatuvi. Tad divi mūziķi atgriezās, pieregulējau aparātus un pa vienam tos izslēdza. Un Hanzas Perons, izrādās, ir vieta, kur labi skan rokmūzika (pateicoties koka apdarei?).

Fri, Apr. 12th, 2024, 11:53 pm
[i]burberry posting in [i]unsend:

Es Tevi pazīstu tik no piecpadsmit ziņām, mana saldā meitene.
Bet jūtu, ka mūsu stāsts būs vairāk kā viena vasara.

Fri, Apr. 12th, 2024, 10:43 pm
[i]virginia_rabbit:

kāpēc cilvēki visu taisa pelēku?

Fri, Apr. 12th, 2024, 09:50 pm
[i]punkts:

Dodekahedrons

Fri, Apr. 12th, 2024, 08:50 pm
[i]kochka: Intraverta lēciens ekstravertuma bezdibenī

Šodien apstaigāju apkaimes skolas un ļoti noguru. Ceļā uz atlikušo apciemojamo ēku šķita, ka esmu kļuvusi par 100 kilogramiem smagāka, tik grūti paiet, it kā man būtu uzkrauts viss pasaules smagums un nastas. Norakstīju šo nogurumu uz negulēto nakti. Bet tad notika kaut kas savāds. Kad iznācu no skolas un viss bija beidzies, smagums bija pazudis. Likās, ka ir pieauguši spārni un var pat lidot, jo esmu pēkšņi kļuvusi vieglāka par pūciņu. Varbūt tiešām esmu uzņēmusies nepareizos darbus. Man šķiet, ka tikai daļēji esmu iemācījusies būt par aizsargājošo pieaugušo savam iekšējam bērnam, ja skolas joprojām nedaudz biedē. Uz brīdi no drošās un paredzamās pieaugušo pasaules mani izsita gaisā jūtamais pusaudžu apjukums, bailes, nedrošība un mulsums.

Fri, Apr. 12th, 2024, 07:55 pm
[i]ulvs:

Interesanti, ka P.Higs (teorētiskais fiziķis, "higsa bozons", utt.) nomira tieši tajā dienā, kad bija pēdējais saules aptumsums (8.aprīlis):
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Peter_Higgs

Fri, Apr. 12th, 2024, 04:20 pm
[i]snauts:

Ja nu kādam ir interese, tad Flammenwerfer.

Fri, Apr. 12th, 2024, 03:21 pm
[i]neraate:

pirmā tāda tavā dzīvē, ja? cik tev gadiņu? kašķīgā balsī pajautāju kad vīrs izejamās velveta biksēs atrada miniatūru kabatiņu ar raiferi smukumam

:D :/

Fri, Apr. 12th, 2024, 01:21 pm
[i]neraate:

nedēļa spēlējoties profesijā un ļoti wow! lai gan arī brīžiem pasmagi jo ļoti ļoti daudz vēl jāmācās un jāuzkačā prasmes un vakar vienā mirklī asariņa notecēja, bet arī āķis lūpā un tagad sapņoju vaļējām acīm par mentoringu tepat uz vietas vai erasmus+ nākamajā vasarā uz diviem mēnešiem vai kauņu uz nedēļu šopavasar, kas ir aizejošs vilciens kurā vēl var paspēt ielekt
izguļos, no rītiem ceļos 7os, bet tomēr baigi par garu tā braukšana četras stundas dienā (taksis par dārgu, mašīna vēl nav)

parādīja man vakar vienu kaut kādu inčīgu dziesmu, ātcerējos, noasociēja ar The HU un tagad klausos mongoļu roku :D

Fri, Apr. 12th, 2024, 01:27 pm
[i]snauts:

Hi, hi, google translate saka, ka "gender fluid" ir "dzimuma šķidrums".

Thu, Apr. 11th, 2024, 08:43 pm
[i]prtg:

Nokia. Connecting elderly people.

Fri, Apr. 12th, 2024, 04:00 am
[i]kochka: Uzraksts nr. 9

"I'm not weird. I am limited edition."
(c) uzlīme tīņu žurnālā


Nezinu kādā sakarā tas teksts uzjundīja manī Išiguro romāna "Klāra un saule" noskaņas.

Thu, Apr. 11th, 2024, 11:24 pm
[i]iive: Izlasīju

Nogurdinātības Valsts aģentūra

Thu, Apr. 11th, 2024, 05:08 pm
[i]mapats:

Liberasti(ne visi protams, tikai tik cik nepieciešams), kā farmācijas uzņēmumu(un korporāciju kopumā) apmaksātie aģitatori. Izplatīt melus par naudu un varbūt vēl kautko. Nu to, jūs jau paši zināt.

Domu izteica(nedaudz savādāk) dr.J.P. https://video.twimg.com/ext_tw_video/1772845461445165056/pu/vid/avc1/1280x720/X54MDwjfl19GwnBg.mp4?tag=12

Thu, Apr. 11th, 2024, 03:52 pm
[i]sirena:

Kur ir tas piesauktais pavasaris? Zaļš un silts ir jā,bet NESMARŽO!!!!

20 most recent