Wed, May. 31st, 2023, 06:41 pm
[i]mapats:

Un tagad padomājam ar galvu, nevis pēcpusi.

Kurās valstīs pederastija ir krimināli sodāma, kurās valstīs ir nāvessods, kuru valstu prezidenti, premjeri un karaļi nevēlēsies tikties ar pederastu, jo izskatās šis cilvēks par prezidentu ievēlēts tāpēc, ka ir pederasts, kas tad arī turpmāk noteiks viņa prezidentūras būtību. Kādi atraidījumi un pazemojumi viņam pasaulē būs jāsaņem un kā tas pasliktinās Latvijas stāvokli. Skumja tautieši ir mana doma redzot jūsu aprobežotību, bet nu rītiņš lai rāda viņam ceļu.

Papildināts:

* Ko tad tāds pārstāv, savu partiju ~1000 cilvēku, pederastus(ne visus) 1%, noteikti ne mani.
* Cik cilvēku atteiksies no apbalvojumiem, vai atteiksies saņemt apbalvojumus no viņa.
* Un vispār, šis pasākums no malas(šodien tik uzzināju, ka notiek predeļa vēlēšanas) izskatās pēc teātra, kam rezultāts bija jau ierakstīts scenārijā, spriedze tika izspēlēta uzmanības uzturēšanai, lai beigās normālajiem cilvēkiem uztaisītu aplauzienu, jo pārāk jau sapriecājušies par varēšanu pēc hokeja čempja.

Izskatās ka viss, kas man šajā sakarā sakāms, pagaidām.

* Ā, vēl zzs - nodevēji.

Wed, May. 31st, 2023, 06:22 pm
[i]neraate:

domāsim pozitīvi - nevis par to, ka ir sešinieks, bet 81 pareiza atbilde no 100

Wed, May. 31st, 2023, 04:47 pm
[i]mapats:

Ja līdz šim bija saīsinājums - prezis, tad tagad varēs izmantot pedezis. Dzīvnieciņi ne pie kā nav vainīgi protams.

Wed, May. 31st, 2023, 04:04 pm
[i]virginia_rabbit:

Poll #21609
Open to: All, results viewable to: All

kurā grāmatā jūs ļautu sevi ieslodzīt?

Wed, May. 31st, 2023, 03:05 pm
[i]ulvs: First ghay prezī of the world

Vēl viena uzvara Latvijai. Nākošais prezidents būs Rinkēvičs!

Mums nevajag biznesmeni, mums nevajag to bezsejaino dāmīti, mums vajag gudru, valsts lietās pieredzejušu, respektablu tēlu šajā reprezentatīvajā, taču nozīmīgajā valsts galvas amatā.

Wed, May. 31st, 2023, 02:43 pm
[i]snauts:

Pirmais no trīs ķīniešu aviācijas bāzes kuģiem oriģināli ir saucies Rīga.

Wed, May. 31st, 2023, 02:44 pm
[i]slepkava:

Joprojām nesaprotu to sajūsmu par Rinkeviču, kaut kā uzskatu, ka labāk būtu bijis, ka neviens no tās trijotnes netiktu ievēlēts.

Wed, May. 31st, 2023, 01:06 pm
[i]juriic: .

It is the same for a man to to try and forcefully take ownership of love as it is for a scientist to try and find what life is by murdering something.

Wed, May. 31st, 2023, 10:49 am
[i]iokaste:

Par Stambulas konvenciju

Problēma ir tur, ka Stambulas konvencija nemazinās alkoholismu, kas ir galvenais agresijas izraisītājs. Bet tērēs budžeta naudu, audzēs cenzūru un birokrātiju.

Konvencijai ir vajadzīga organizācijai GREVIO, kas kontrolēs kā tā konvencija tiks pildīta. Tās būs kādas 20-100 amata vietas "pareizajiem" cilvēkiem uz 2000,- neiro algu mēnesī. Vēl, būs jāmaksā dažādiem vietējiem šīs organizācijas sadarbības partneriem, piem. centram Marta.

Ja SIF (līdzīgs liekēžu kantoris) budžets ir 20 milj., tad GREVIO varētu vēl vismaz 20 milj. ik gadus atņemt zinātnei, sportam, izglītībai, sabiedrības drošībai.

Ieguvums būs - nabadzīgāka sabiedrība, cilvēki izvairīsies precēties un taisīt bērnus. Vairāk NEET people, vairāk stresa un sabiedrības iebiedēšanas.

Wed, May. 31st, 2023, 10:36 am
[i]mapats:

Kāpēc trauksmes sirēnas jātestē skolas pēdējā dienā, liecību izsniegšanas laikā, kāpēc jāčakarē cilvēkiem šī diena?

Wed, May. 31st, 2023, 10:31 am
[i]zin:

mana vecmāmiņa nomira ziemassvētkos
pirms tam viņa vairākus gadus nodzīvoja pansionātā
mēs bieži sazvanījāmies, lai arī ciemos aizbraucu vien dažas reizes gadā
toties, lielāko daļu visu savu bērnības vasaru es pavadīju pie viņas
reizēm man viņas ļoti ļoti pietrūkst...

Wed, May. 31st, 2023, 10:24 am
[i]zin:

zinu es negribu, bet te ir kaut kas maģisks
Moby - Everloving

Wed, May. 31st, 2023, 07:16 am
[i]methodrone:

Man ir žēl to nabaga Telegraph žurnālistiņu, kas raksta savus inteliģentos un concise rakstiņus par to, cik neloģiski un agresīvi ir trans aktīvisti un cik nosvērti un nevienam neko slitku nevēloši ir viņu iebildēji profesori un filozofu tantes. Bet protams. Tikai, ka jums ir bijusi dzīves pieredze, jūs zināsiet, ka nav iespējams ne debatēt pat ne iepīkstēties pret narcisistiem un neirotiķiem. Jebkurš vārds no jūsu mutes viņu aklajām acīm un nedzirdīgajām ausīm ir tikai kārtējais mortālais victimisation un izaicinājums un dead trans kid. Nemēģiniet pat sevi attaisnot ar savu slepkavniecisko loģiku, nosvērtību un patiesību.

But I guess, you have to keep writing un pateiktie vārdi pat nekurienes vidū ir egregors.

Tue, May. 30th, 2023, 05:44 pm
[i]ulvs: Nacionālā basketbola līga

Pēdējos gados nedaudz sekoju līdzi NBA (pagātnes krindžotu par šo faktu, bet pagātnes es bija duraks pa žizņi). Sekošana līdzi izpaužas kā noteiktu spēļu full highlits noskatīšanos Youtube (šeit, piemērām, pusfināla pēdējā spēle). Baiss prieks par Miami Heat ar Džimiju Batleru priekšgalā. Viņi atkārto vēsturi, jo, šķiet, tā ir otrā reize NBA pastāvēšanas laikā, kad 8th seed spēlēs finālā (pret nepārspējamajiem Denveras Nuggets). Jāatzīst, es vēlos, lai uzvar Nuggets, jo basketbola ģēnijs Nikola Jokičs ir beidzot pelnījis gredzenu. Džimijs arī, varbūt pat vēl vairāk, ņemot vērā viņa ilgo atrašanos NBA, taču Jokičs viennozīmīgi ir daudzpusējāks- ritot sezonai, viņa spēle ir izteiktāk konsistenta. NBA šogad viņam neiedeva MVP award, lai fani nedusmotos, ka viņš to saņem 3.gadu pēc kārtas. NBA vispār viņš diezko nepatīk, jo nav pārāk marketable (neizskatās labi, nav izteikta, pārdodama personība, utt.)

Tue, May. 30th, 2023, 03:45 pm
[i]pljecka:

Es kā ne pārāk zaļš cilvēks nesaprotu, kāpēc katru gadu namu pārvaldnieks žurkas var indēt, bet putnu ligzdas no ventilācijas šahtas nevar novākt?! Ar ko tas kam ir spārni ir labāks par to kam ir aste?!

Tue, May. 30th, 2023, 01:23 pm
[i]virginia_rabbit:

mamma, iedomājies tādu dzīvi, kur nevar nokļūdīties

Tue, May. 30th, 2023, 12:53 pm
[i]ctulhu: Kas nepatīk Vanagam

Vanagam konkrēti nepatīk Stambulas konvencijas 12. panta pirmā daļa:

//"Konvencijas dalībvalstis veic visus vajadzīgos pasākumus, lai (...) izskaustu aizspriedumus, paražas, tradīcijas un jebkādu citu praksi, kuras pamatā ir ideja (...) par sieviešu un vīriešu lomām, kas padarītas par stereotipiem."//

https://www.delfi.lv/news/versijas/janis-vanags-par-stambulas-konvenciju-nacionalo-religiju-un-prezidenta-velesanam.d?id=55610842

Bet tieši ar šo jau nav īpašu problēmu. OK, var piesieties dzimumu definīcijām kuras tajā SK ir teiksim tā ne pārāk precīzas un vajadzētu salabot. Bet šo 12. panta pirmo daļu atpakojot sanāk - beidzam padarīt sievietes par apkalpojošo personālu. Jeb citiem vārdiem sakot - izskaužam mapatismu.

Atgādinājums - Mapatisms ir šis //Secinājums: puikas, pārstājiet meklēt sievietēs gaišo, tīro, saprātīgo. meitenes, beidziet tēlot no sevis cilvēkus!!!//

http://klab.lv/users/mapats/663727.html?mode=reply

Tue, May. 30th, 2023, 08:26 am
[i]virginia_rabbit:

varēja jau iedot hoķim 2 brīvdienas - to otru blakusvāģim

Tue, May. 30th, 2023, 12:53 am
[i]formica: they are the main instrument

https://youtu.be/WXXdbL71zVk?t=350


#JohnPilger
#Ternopil
#Lügenpresse

Mon, May. 29th, 2023, 11:31 pm
[i]pirmslietus:

Atsekoju Skapim.

20 most recent