Tue, Sep. 26th, 2023, 11:37 am
[i]pikaso_:

uzvilku īstas kurpes.
sandalēs nedaudz par vēsu kļūst agrām rīta pastaigām.

Tue, Sep. 26th, 2023, 08:04 am
[i]eos: Seksa sleja

Ja tā padomā, pirms 7-9 gadiem es šajā blogā diezgan daudz rakstīju par seksu un seksualitāti. Jo mani ļoti fascinēja Daces Rukšānes seksa sleja žurnālā "Sestdiena", tā bija gaumīga.

Tajā laikā arī es pats strādāju Baltijas HIV asociācijā, kur man ikdienā jauniešiem bija jāstāsta par drošu seksu.

Pa šo laiku bija tāda lieta, ka es pats apprecējos. Un man bija skaidrs, ka par attiecībām ar sievu es publiski netaisos rakstīt.

Taču vakar bija sajūta, ka man draudzene pajautāja: "Kāpēc Tu vairs neraksti, ja cilvēkiem patika?"

Jā, man nav attaisnojuma nerakstīt, tikai pieradums. Aizvien uzskatu, ka erotiskās literatūras latviešu valodā, kas ir rakstīta tieši sievietēm, ir diezgan maz.

***

Otrs ir vecuma grupa. Jā, tas, kas ir Cosmopolitan žurnālā, ka jaunības saglabāšanas kults ir aizvien aktuāls 21.gs, tas patiešām tā ir. Porno aktrises iet pensijā 29 gadu vecumā, tas ir normāli.

No otras puses, vasarā iepazinos ar vienas ģimnāzijas direktori, kas bija tik labā formā, tik sportiska, atraktīva, ka viņai nevarētu pateikt, ka viņai ir jau 54 gadi, ja viņa pati nebūtu pateikusi, ka ir 1969.gada izlaidums.

Tā banālā lieta, ka, ja darba specifika pieprasa izskatīties lieliski, sakopti, eleganti, tad arī vīrs par to ir priecīgs.

Te jāmāk atrast zelta vidusceļu, jo tinderī ir daudz 40+ dāmu bilžu, kuras grib atrādīties, ka prot atrast ceļu uz sporta zāli, bet par savu smadzeņu kustināšanu neraksta neko.

Labs sekss ir ar foršām sarunām pirms un pēc tā, tāpēc ir pietiekami liela vīriešu kategorija, kura novērtē, ka dāma runā tikai par to, ko pārzina. Labāk klausīties par izšūšanas žargonu, taču patiesu informāciju, nekā wikipēdijas atgremojumu par ko tādu, ko sieviete pati nekad nav darījusi.

Vēl noteikti gribas atgādināt burvīgo frāzi: "Tu esi pelnījusi vairāk!"

Jo tik daudzas sievietes guļ ar saviem vīriem, jo lūk, citādāk var izjukt laulība. Bet kā var gulēt ar kādu, kurš sevi nekopj, kam veidojas alus vēders, kam nav gludi noskūta seja?
Man tas nav saprotams, kāpēc tā sevi mocīt tikai tāpēc, ka viņš pirms 20 gadiem bija jauns un stalts.

Turēt sevi formā vajag, un tas ir normāli to gaidīt pašai no sevis un sava partnera, arī 40 un 50 gados. Lai nav tā, ka vīrietis kļūst pašapmierināts ar to, ka viņam mājās ir, tagad var slinkot.

Skaistai dvēselei piedien skaists ķermenis un otrādi. Ja sievietei jāmācās baudu gūt un pieprasīt, tad vīrietim to dot un parūpēties par kvalitāti. Tajā pat laikā sarunas, savas seksuālās dzīves apspriešana, ir obligāta, jo citādi nav progresa. Kādu laiku var iztikt bez progresa, jo viss ir ierasti, lieliski un paredzami. Līdz tādam līmenim arī jātiek. Taču attiecības ir kā dārzs, ko kopjam, tās ir jākopj ar sarunām, ar skaļi izteiktām vēlmēm, ar būšanu godīgai pret sevi un laulāto.

Tue, Sep. 26th, 2023, 12:08 am
[i]acidkitteh:

starp citu, vai kāds no NA ir kādreiz izdarījis ko vairāk, kā dirsis tviterī?
——
edit: hahaha nupat iedomājos, ka iedirst tviterī un uztaisīt bērnu var aizņemt tikpat daudz piepūļu, so NA dižģimene ir septiņi tvīti

Mon, Sep. 25th, 2023, 10:52 pm
[i]gnidrologs: Maksā vairāk, ēd sliktāk, goj

Just in time for the new school year: Freiburg only offers vegetarian food in primary schools and daycare centers​

Highlights: In Freiburg primary schools and daycare centers, there is now only a vegetarian standard menu. The decision was made by the municipal council of the Black Forest metropolis last October with a green-left majority. The prices of school meals will be gradually increased to counter cost increases. Last year, the decision to introduce a standard vegetarian menu sparked a nationwide controversy about proper child nutrition. The Stuttgart Ministry of Agriculture clearly distanced itself from the decision last year. The city works with three caterers who deliver food.

https://newsrnd.com/news/2023-09-11-just-in-time-for-the-new-school-year--freiburg-only-offers-vegetarian-food-in-primary-schools-and-daycare-centers.BkUgvt3Rn.html

Mon, Sep. 25th, 2023, 09:19 pm
[i]lmr:

es gribētu pazust no visa uz gadu vai diviem. būt bez saistībām. nebūt dēlam, nebūt brālim, nebūt draugam, nebūt māksliniekam, nebūt starp cilvēkiem. būt bez darba un bez pienākumiem. vai tas ir nomirt? es vēl negribu nomirt, es tikai gribētu padzīvot alā, pārtikt no elpas. quiescence. es gribētu pabūt tikai pats ar sevi. sadzīt, piedot un tad radīt, dot. bet viss velkas līdzi, sapinies ap kājām, pielipis pie zolēm, un gan jau tāpat ievilktos līdzi arī tajā alā. tikai tur laiks būtu apstājies, un tad varētu atlipināt daļu no pie zolēm pielipušā, nevis nomaldījies klaiņot apkārt un audzēt kārtējo jauno slāni uz neatrisināto platformeņu zolēm.

varbūt galvā jāatvēl vieta šai alai, patvērumam. varbūt tā ir meditācija.

Mon, Sep. 25th, 2023, 09:03 pm
[i]f:

mājās vienam temperatūra, un tā neesmu ne es, ne četrkājainis.
kā teiktu misters benets: "viņš ķer to temperatūru galīgi bez apdoma."

Mon, Sep. 25th, 2023, 06:50 pm
[i]black_robin:

"Gender feminists have found it is wise to ally themselves with men and women of non-European descent who are critical of Western culture for its "Eurocentrism". A more general offensive on Western "Eurocentric" culture (created by and controlled by "bourgeois white males of European descent") is then prosecuted under the banners of "cultural pluralism", "inclusiveness" and "diversity". Feminist leaders have eagerly embraced these causes partly to deflect attention from the largely white, middle-class character of their own movement and partly to camouflage the divisive misandrism that inspires them but is off-putting to others. The propitiatory strategy of placing their radical feminism under the banner of "inclusiveness" has also been successful in an internal respect: it has given many feminist activists the feeling that they are part of a wider struggle of a social justice. Finally, the call for "inclusiveness" usefully diverts attention from the uncomfortable but undeniable fact that the feminists are the ones getting most of the money, the professorships , and the well-paid (but vaguely defined) jobs inside the burgeoning new victim/bias industry."

Christina Hoff Sommers, "Who stole feminism?" 1994.

Mon, Sep. 25th, 2023, 06:50 pm
[i]neraate:

šeit dzīvojam gandrīz sešus gadus. vismaz tikpat ilgi apbrīnoju un ļoti mīlu pirmā stāva kaimiņu. viņš bieži ir labvēlīgs un pieņem manus (un mūsu) uzmanības apliecinājumus. šodien gājām sasveicināties, uzrunājam vārdā, viņš teciņos metās pretī.. un izrādījās cits (gandrīz kaimiņu) kaķis tas, kas garāku purnu, cita toņa acīm un lauztu asti. gribēja lai paglaudu, ļāvās arī nr.1 un aizgāja nosūtījis daudzas gaisa bučas
<3

Mon, Sep. 25th, 2023, 05:48 pm
[i]lavendera: kad ļoti centīgi centies nošķirt kļūt un palikt

viņa kļuva stāvoklī

Tajā viņa draiski un nesaudzīgi risināja akadēmiski pārkaitēto intelektuāļu sirds dēstus. (Riga IIFF)

Mon, Sep. 25th, 2023, 03:04 pm
[i]gnidrologs:

The Shadow that bred them can only mock, it cannot make: not real new things of its own.

- J.R.R. Tolkien

(((to be continued)))

Mon, Sep. 25th, 2023, 02:46 pm
[i]virginia_rabbit:

Simons zinot 3 Valdemārus. "vienu, kurš ir uz šīs (Valdemāra) ielas, vienu no 1.B un vienu cetrgadnieku"

Mon, Sep. 25th, 2023, 01:54 pm
[i]f: : dzimšanas diena

tīri tā, informācijai, - tā kā es tam ļoti pievēršu uzmanību, tad varu ziņot, ka nu jau ir daudzi, daudzi gadi pagājuši kopš laika, kad 28. septembrī būtu bijuši 23 grādi pēc celsija.
es zinu, jo es visu laiku ceru, ka būs. 
bet nav.
šogad gan būs, bet iekrīt ceturtdienā, kas tieši ir klātienes diena birojā. tas gan nav slikti per se, bet es būšu ar divām somām, tā ka īsti pēc tam kaut kur blandīties nav tik piesaistoši. labāk būtu bijis vismaz piektdienā vai sestdienā un ar tiem pašiem 23 grādiem pēc celsija. bet mēs ņemsim to, ko visums dod, un ar to arī sevi apsveiksim.

Mon, Sep. 25th, 2023, 12:37 pm
[i]esiiba:

tas ir neaptverami. vārdu pasaulē eksistē gandrīz visi, tā veido, nē, definē to cilvēku domāšanu, esību. tajā dzīvo to dvēseles!!! un nevienam neināk prātā pabāzt galvu ārā un pamanīt, ka valoda tos ir debilizējusi, ierāmējusi un pienaglojusi pie sienas. nevienam tas neienāk prātā, jo prāts jau ir valodā. WTF?!

Mon, Sep. 25th, 2023, 07:47 am
[i]esiiba:

Lec, pāri debess malai
Lec, pāri vientuļām salām
Lec, lec, pat ja nezini kur

Mon, Sep. 25th, 2023, 07:25 am
[i]kramers: Dienas atziņa

Расксяться никогда не поздно, а вот согрешить можно и не успеть.

Sun, Sep. 24th, 2023, 11:16 pm
[i]virginia_rabbit:

man jūs pietrūkstat, aitas

Sun, Sep. 24th, 2023, 10:42 pm
[i]lara: Sēņu rezidence. Pirmās nedēļas noslēgums

Vācu-austrāliešu māksliniece sasautēja bumbierus vīnā, un ēdām ar saldējumu. Šādi tikām vaļā no pusmaisa saldo bumbieru. Savam saldajam vēl uzlēju pa virsu nedaudz Vana Tallinu, un tad vispār bija ekselenti. Lai arī patiesībā visgaršīgāk bija vispār bez nekā - tikai tāds sautēts, vesels bumbrieris. Klāt neliek neādus cukurus, bar uzbērt kanēli, muskatriekstu, kaut ko tādā garā.
Desmitos vakrā pēc nopietnas sapulces sēdējām rezidences virtuvē, ēdām bumbieru saldo ēdienu un smējāmies par muļķīgiem interneta jokiem. Šī bija laba diena, šī ir laba dzīve. Salds vakars.

Sun, Sep. 24th, 2023, 10:41 pm
[i]neraate:

mums ar vīru PTSD. katru reizi, kad šodien sīki dauzījās un jautrība un frekvences sasniedza noteiktu robežu, stresījām, ka atkal kkas negadās.
izrādās, ka kustās divi priekšējie zobi, vienam gandrīz visu sakni var redzēt, bet to raušanu lai tad menedžē cilvēks pats, es nevaru, man riebj

Sun, Sep. 24th, 2023, 09:18 pm
[i]sirena:

Aizvakar beidzu lasīt skaistumu un nemieru un jāatzīst ka šī grāmata man ļoti patika. Un vispār priecājos ka esmu atsākusi daudz daudz lasīt, jo aptuveni gadu pēc kara sākuma palasīt nevarēju vispār neko, tagad pārgājis

Sun, Sep. 24th, 2023, 06:31 pm
[i]lara:

Ko darīt ar diviem Rimi maisiem pilniem ar saldiem, jau drusku pamīkstiem bumbieriem? Tik daudz apēst nespējam. Kā tos ātri un nesāpīgi, bet ļoti garšīgi pagatavot tūlitējai apēšanai?

20 most recent