Sun, Feb. 25th, 2018, 11:56 pm
[i]izdziivotaaja: ...novērojums no malas

"Bļe, seriously, tu joko?"
Un tā es mācos norvēģu valodu xD

Sun, Feb. 25th, 2018, 10:47 pm
[i]tagad:

visikoniskākais no visiem motoriem, viņš bija motoru leģeneda, visās rūpnīcās bija viņa skulptūra - reizēm marmorā, reizēm bronzā, reizēm motors bija ar ziloņkaula cilindru, citreiz ar stikla virzuli vai ar lateksa vārstiem un porcelāna svirām. tempļos bija akmens motors ar dievišķās aizdedzes svecēm, no rītiem tika veikti ieplūdes rituāli un vakaros izplūdes lūgšanas, dienas vidus bija aizpildīts ar kompresiju grēksūdzēm. vakaros bērniem atskaņoja motoršūpuļdziesmas, tās klausoties visas mazās balsis intuitīvi savienojās kopā vienā lielā, pārcilvēciskā rūcienā.

Sun, Feb. 25th, 2018, 09:31 pm
[i]mmd: CarGuru

Nu tad beidzot pienāca tā diena, kad vsiem vajag visur braukt un es paliku bez auto. Lieliska iespēja izmēģināt CarGuru auto šērošanu un varbūt nākotnē vispār atteikties no auto.

Par plusiem:
- lētāk kā taxi
- ātrāk kā sabiedriskais un tikai nedaudz dārgāk kā sabiedriskais (mēs bijām 3)
- ja pieskaita P izmaksas, tad iespējams "tikai" nedaudz dārgāk kā personiskais auto
- nav jāuztraucās par parkošanos Rīgas centrā
- jauns auto, sēdies un brauc

Par mīnusiem:
- tas auto ir tikai četrvietīgs
- tā zona, kurā "bez maksas" var atstāt auto ir pārāk maza
- nezinu, kas un kā notiksies, ja man telefons "seansa" laikā izslēgsies

Vispār - interesanta pieredze. Jocīgi atslēgt/aizslēgt auto pieskaroties telefona ekrānam, jocīgi braukt ar svešu auto, jocīgi atstāt auto pilsetas ielās un uzticēties īsziņai - paldies, viss kārtībā, mašīna aizslēgta, rēķins piestādīts.

Ja auto skaits būs pietiekams un "komforta zona" palielināsies, tad šī varētu būt Rīgas nākotne.

Sun, Feb. 25th, 2018, 10:27 pm
[i]mapats: lauku dzīves ainiņas

Darbā ik pa laikam nākas tikties ar cilvēku. kuŗš sasveicināšanās vietā mēdz teikt: "Es ienīstu komunistus, žhīdus un ziemu!", vai vienkārši "zieg hail".
Izskatās, ka ir izdevies viņu pieradināt pie domas, ka ja man nepatīk komunisti, tad tas nozīmē, ka man nepatīk komunisti un dziļi vienaldzīgs nacisms un atšķirībā no viņa uzskatu, ka latvieši tiek galā ar savu zemi pavisam normāli.
Tāds izteikts panvācietis, kam šeit viss ir slikti, ļoti patīk runāt, bet diemžēl negatīvā tēmā, izņemot par sievietēm.

Sun, Feb. 25th, 2018, 11:09 pm
[i]pelnufeja:

We’re looking for a fern that blooms,” said Pärtel, although I was nudging him with my elbow, because I’d started to believe that Uncle Vootele and Ints were right—that the fern really did bloom only in legends. So it was embarrassing to admit that we’d been wandering so far all night for the wrong reason.
As I feared, Meeme fell to jeering at us, until he was choked by the wine catching in his throat.
“A fern that blooms!” he crowed, spluttering with laughter. “Weren't you looking for a green fox? I hear that such an animal has been seen in these woods.”
“We’ve heard there’s a key in the blooming fern,” explained Pärtel, taking no notice of my nudging—or maybe not understanding it and thinking that I was simply twitching from tiredness. And he told Meeme everything.
Meeme was no longer laughing, but merely snorting scornfully.
“We simply wanted to try,” I said then, apologetically. “Of course it was silly. Obviously there isn’t really a key at all.”
“That’s not what I said,” replied Meeme with unexpected abruptness. “The blooming fern doesn’t exist.”
“But there’s a key?” I asked.
“So they say,” answered Meeme, in his former drunken tone again. “But there’s no sense in looking for it. The key will come into the right person’s hands when the time is right.”
“How do you know that?” I asked.
“That’s what my blind grandmother told me,” replied Meeme, starting to laugh and cough again. “She also said that you can walk along a rainbow to the moon, and that if you eat a handful of earth, you change into a cuckoo. My blind half-wit of a grandmother told me all sorts of things. Go and figure out whether they’re true or not. Anyway, I haven’t eaten soil, because I don’t want to become a cuckoo. Cuckoos don’t drink wine; they have to lay eggs in other birds’nests, but what I want to do is drink. Your health, boys! I assure you wine tastes a lot better than fly agaric!

(Andrus Kivirahk "The Man Who Spoke Snakish")

Sun, Feb. 25th, 2018, 10:13 pm
[i]kants: dzifts

Mansarda izdevums. Tipa Šveiks fast forward, noir mode, 1963. gada Bulgārijā. Paņēmu rokās. Noliku izlasītu. Bomba!

Sun, Feb. 25th, 2018, 09:56 pm
[i]ingmars: manas bikses

Sun, Feb. 25th, 2018, 09:37 pm
[i]neraate:

un tagad es esmu arī tajā paaudzē, kura dzīvo kamēr drusku jaunāki (un jauni taču!) cilvēki mirst no neārstējamām slimībām un atstāj bērnus bāreņos

Sun, Feb. 25th, 2018, 07:02 pm
[i]tagad:pa kreisi ir viss zemes ūdens saspiests bumbiņā, bet pa labi - visa atmosfēra. par atmosfēru ok, man tā vienmēr ir saistījusies ar kaut ko trauslu un smalku un 'tievāku nekā šķiet', bet mazā ūdens bumbiņa gan šķiet pārāk maziņa - mazs, dzidrs tirkīza dzīvības burbulītis. ja okeāns apmestu kūleni, tad pārvērstos par lodi. un visas debesis, saulrietus un mākoņus var saspiest vienā pūkainā vates pikucī, kurš ik pa laikam iemirzas - kad zibeņo.

Sun, Feb. 25th, 2018, 08:27 pm
[i]bodyshop:

man patīk mācīt improvizācijas deju un kontaktimprovizāciju. goes both ways. vēl vairāk man patīk mācīties.

šodien mācīju 2,5h 1:1 nodarbībā cilvēku, kurš bija pilnīgs iesācējs ne tikai kontakdejā bet arī dejā vispār. šī nodarbība bija mana līdz šim lielākā skola. just, kā ķermenis integrē jaunas zināšanas un pieredzi, atrod jaunus loģiskos savienojumus, kas pārtulkojas efektīvākā kustības plūsmā un spējā just un klausīties. es pati neticēju tam, ko es jutu nodarbības beigās, jo šis cilv., nu, ou, well, tipisks sportista ķermenis. ar mīlestību pret spēku un formu, kas arī ir forši, bet ne kontaktdejā.

gribētu visiem parādīt, cik jutīgs un efektīvs un izsmalcināts savā kustībā un sadarbībā spēj būt ķermenis, ja tas atslābinās, iezemējas un sāk klausīties. jo tās taču ir mūsu ārējās smadzenes. neizmērojams jušanas potenciāls.

bez šīs romantiskās atkāpes gribēju piebilst, ka sapratu jaunu atziņu par kontaktdeju - tās galvenais tehniskais paņēmiens ir "release without collapsing", un tas atkārtojas pilnīgi visur - gan solo kustībā, gan kustībā grīdas līmenī, horizontal un arī vertical weight sharing.

https://www.youtube.com/watch?v=zQRF2sLK1vY - šis ir super. nevis tas, kā viņi māk visādus trikus (es tādus, un vismaz viens no viņiem izskatās ar aikido backgroundu), bet cik acīmredzami saspicēti ir abi ķermeņi un klausīšanos. nevienas liekas vai dekoratīvas kustības.

Sun, Feb. 25th, 2018, 08:42 pm
[i]zin: we are all afraid of being worthless..

pēdējā laikā arvien vairāk domāju par cilvēcisko vēlmi pašapliecināties. pašpietiekamības trūkumu.

Sun, Feb. 25th, 2018, 08:43 pm
[i]heishy: I want to believe

The X-Files from begining.

Sun, Feb. 25th, 2018, 08:18 pm
[i]vilibaldis:

Emmm, jāteic ebreju kafe pasācienā nācās atzīt, ka līdz šim priekš manis neēdamais falafels var būt pat tīri garšīga ēdmaņa. Visa sāls bulgurā un garšvielās. Un mērcīte arī gluži laba, pieņemu ka ieviesīsies mūsmājās kā mūžīgās majonēzes aizstājējs.

Sun, Feb. 25th, 2018, 06:00 pm
[i]evia:

Akdies, cik patīkami, ka 18os ārā nav elles tumsas.

Sun, Feb. 25th, 2018, 05:16 pm
[i]virginia_rabbit:

tik enerģizējoši auksc. aizvedu E cept Suitu maizi.
cik labi, ka MrPage veikals ir vaļā 7dienāš.

Sun, Feb. 25th, 2018, 05:10 pm
[i]punkts:

Kurš sīpols būs piemērotāks? (Jādzied ortodoksālajā valodā).

Sun, Feb. 25th, 2018, 04:52 pm
[i]punkts:

Mastrojani skrūves tuves jansones.

Sun, Feb. 25th, 2018, 04:29 pm
[i]spect_actor:

Man šķiet smieklīgi, ka Kairišs intervijā ar IR apgalvo, ka Vailda pasaule esot pārestizēta.

Sun, Feb. 25th, 2018, 04:25 pm
[i]heishy: Nature has cunning ways to find our weakest spot.

Vēl šis tas no nominētajām nav redzēts, bet so far šī - Call me by your name .

Then let me say one more thing. It'll clear the air. I may have come close, but I never had what you two have. Something always held me back or stood in the way. How you live your life is your business, just remember, our hearts and our bodies are given to us only once. And before you know it, your heart is worn out, and, as for your body, there comes a point when no one looks at it, much less wants to come near it. Right now, there's sorrow, pain. Don't kill it and with it the joy you've felt.

Mr. Perlman: You too had a nice friendship.

Elio: Yeah...

Mr. Perlman: You're too smart not to know how rare, how special, what you two had was.

Elio: Oliver was Oliver.

Mr. Perlman: Parce-que c'etait lui, parce-que c'etait moi.

Elio: Oliver may be very intelligent but...

Mr. Perlman: Ah... he was more than intelligent. What you two had, had everything and nothing to do with intelligence. He was good, and you were both lucky to have found each other, because... you too are good.

Elio: I think he was better than mine, I think he was better than me.

Mr. Perlman: I'm sure he'd say the same thing about you, which flatters you both.


We rip out so much of ourselves to be cured of things faster than we should that we go bankrupt by the age of thirty and have less to offer each time we start with someone new. But to feel nothing so as not to feel anything - what a waste!Sun, Feb. 25th, 2018, 04:19 pm
[i]zin:

uzēst rosolu, uzspēlēt wow, pagulēt vannā, uzēst rosolu, uzspēlēt wow..
kas gan vainas tādai sv.dienai ;)

20 most recent