Tue, Oct. 3rd, 2006, 12:01 am
[info]pzrk: sausiņš prāto par politiku

Pamēģināju pielaikot sev partiju. Pārsteidzošā kārtā dažos jautājumos manas domas stipri sakrīt ar liberālajiem kreisajiem. Nu ok, pārlieku pārsteidzoši tas nav, jau kaut kad agrāk esmu veicis savu politisko uzskatu analīzi un ieguvis šādu rezultātu, bet vienalga rezultāts interesants. Jautājumos par tautisko autoritārismu manas domas varot raksturot kā mērenu "tendenci uzskatīt tautiskumu un tradicionālismu par ierobežojošu nākotnes mērķu sasniegšanā". Tā laikam izpaužas mana nepatika pret galējiem nacionālistiem.
Tēmā "ikdienas liberālisms" neviena partija mani nepārspēj. :) Vistuvāk maniem uzskatiem esot atkal kreisās "bites".
Interesanti, ka jautājumā par to, kas ātrāks - zirks vai mašina kas labāk - īstermiņa vai ilgtermiņa labumi, kreisās partijas vairāk domā par ilgtermiņu. Bet es pēc šiem rādītājiem domāju tikai mazliet tālāk par degungalu. Apmēram tā arī ir. Vēl ekstrēmāki par mani ir tikai oranžā partija (nez, es kaut kā aktīvi nesekoju līdzi tām kampaņām, vai to savulaik slaveno oranžo krāsu viņi, tautpartijieši, vēl izmanto?) Hmm, viss ir pavisam citādāk. Tagad man nāksies mainīt domas par sevi (varbūt es vienkārši esmu liekulis); rūpīgi izlasījis rezultātu interpretāciju, izrādās es esot par ilgtermiņa labumiem, bet TP par tiem domā vēl ekstrēmāk. Šis, godīgi sakot, bija arī mans iemesls, kad jau pirms kāda mēneša izvēlējos, par ko balsot.
Jautājumā "Valsts loma: burkāns vai pātaga?" es neesmu nekāds interesantais respondents - man tika uzrādīta neliela nosliece no "nav viedokļa" virzienā uz "burkānu", tb par motivēšanu, pret sankcijām.

Pārējo rezultātu sadaļa man nelikās tik interesanta.
Tagad drīkstat beigt žāvāties un sākt mani apmētāt ar tautiskiem dubļiem.

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs IP addresses of anonymous posters.