Sun, Jul. 22nd, 2018, 03:35 pm
[i]klusais_okeans posting in [i]pajautaa:

kur lai Rīgā nodod tekstilizstrādājumus otrreizējai pārstrādei?

Sun, Jul. 22nd, 2018, 02:28 pm
[i]zum:

Kaartoju graamatas, izsliid lapinaja, no Vladimira Kamineva Goodbye Moskow betrachtungen über Russland. Miiljaa Zum, tavaa dzimsanas dienaa es Tevi sirsniigi sveicu. Veelu tev laimi un mieru un ceru, ka mees veel daudzas dzimsanas dienas svineesim kopaa. Paldies par tavu miilestiibu! Tavs viirs.
Peec 4 menesiem vinja vairs nebija.
Viss esot tik leets, es esot palikusi iedomiiga, kristiigaa ticiba vieniigais glaabins.
Ejiet dirst!

Sun, Jul. 22nd, 2018, 01:35 pm
[i]zum:

Ko lai velk mugurā? Šitāds karstums. Un ja vēl lietus?

Sun, Jul. 22nd, 2018, 01:28 pm
[i]watt:

Izglītībai ir tāda problēma, ka netiek dots pietiekami daudz konteksta. Ģeogrāfijā, piemēram, varētu mācīt par to kā pasaulē pasta adreses darbojas. Nezināju ka Šveicē ir pilsētiņa ar Vācijas pasta indeksiem (Büsingen).

Piemēram, esmu it kā ekonomiski izglītots, bet visu mūžu esmu nodzīvojis nezinot ka Breton Woods ir tāda pilsētiņa iekš New Hampshire, kurā bija (ir) viesnīciņa, kurā notika ļoti nozīmīgas konferences par jauno pasaules kārtību pēc otrā pasaules kara.

Vēl ir interesanti, ka tagad pa visām šķirbām iekšā nāk vēl jaunāka pasaules (ne)kārtība:
https://www.youtube.com/watch?v=feU7HT0x_qU

Sun, Jul. 22nd, 2018, 01:08 pm
[i]fedrs:

Uzzini kā stundas laikā zaudēt 2,5 kg...
Vienīgi jārēķinās, ka visdrīzāk nākamās stundas laikā iedzersi tos pašus 2,5 atpakaļ.

Sun, Jul. 22nd, 2018, 10:16 am
[i]helvetica posting in [i]par_velti:

Matss Trāts "Haralgas dzīvesstāsti"

Juris Kunnoss "Dzejoļi 1995-1999"

Sun, Jul. 22nd, 2018, 05:53 am
[i]jojo:

vakar neko daudz nepadarīju, iekritu muļķīgā grāmatā - un pārdomāju slinkot. nē, nu, mazliet pakārtoju arī -

šorīt kaķītis pamodināja, uzvārīju mums abām putru, kaķīts pienu nodzēra, putru atstāja.

Sat, Jul. 21st, 2018, 10:47 pm
[i]heda:

Šonedēļ Zviedrijā plosās desmitiem meža ugunsgrēku, ugunsdzēsēji kopā ar zemessardzi strādā nevainojami, bet ir ļoti nikni uz "labajiem cilvēkiem" politiķiem, kuri allaž gatavi uzturēt pusi pasaules, bet glābšanas dienestiem, izrādās, pamatīgi apcirpuši resursus un pat pievākuši un pārdevuši bruņotajiem spēkiem piedrējušos ūdensbumbas metošos helikopterus.
Daži sevi nicinošie izmanto ugungrēku tēmu, lai izceltos - tiek apgalvots, ka ugunsgrēkos vainojami baltie vīrieši, kuriem rūpot tikai savs dzīvoklis, auto un bifšteks, bet klimata pārmaiņas nerūpot nemaz. Jau agrāk diskutēts arī par to, ka ugundzēsējiem jāņem vērā dzimtes perspektīva un turpmāk būtu vēlams no "brandman" (ugunsgrēka-vīrs) pārdēvēties par "brandhen" (ugunsgrēka-ono).
Tagad palīdzēt dzēst ugunsgrēkus esot ieradušies arī desmitiem dāņu un vairāk kā simts poļu ugunsdzēsēju, visticamāk - pārsvarā gaišas ādaskrāsas vīrieši, bez pareizā priekšstata par pareizo genderperspektīvu, bet pareizajiem cilvēkiem uz to šoreiz būs jāpiever acis, jo, kā vēsta zviedru paruna: "Vajadzībai nav nekādu likumu."

https://www.expressen.se/kronikorer/jens-liljestrand/det-brinner-i-hela-landet-och-jag-vet-vems-fel-det-ar/
https://www.expressen.se/nyheter/polska-brandmannen-hyllas-genom-landet/

Sat, Jul. 21st, 2018, 08:14 pm
[i]zum:

Protams, meitai ir pa vairāk par pusgadu iestāstīts, ka viss esot kārtībā, ka tas bijis vislabākais variants, ka mātei vajadzēja pašai ar sevi tikt galā, ka Vācijas likumi visbrangākie likumi pasaulē. Vēl jau ir arī citas tiesas un citi likumiņi arī.

Sat, Jul. 21st, 2018, 06:09 pm
[i]zum:

Vai, cik skaists reekjins man no notaara pienaaca, pilniigi prieks. Tuuliit paarrekinasu, par cik Knuts ar savu advokatu, doktoru darba tiesiibaas, gribeja mani apcakereet. Jo bija peedeejais liigums veel ziemaa bija, ja man atdod tantes Emgardes naminju Hamburgaa un tad man neesot nekaadu pretenzju vairaak. Lai vaacos ellee rataa.

Sat, Jul. 21st, 2018, 03:31 pm
[i]unpy: ***

Šodien vakarā varētu pamatīgāk iešaut un visiem tālruņu grāmatā ierakstītajiem aizsūtīt īsziņu "Hei, hei, hei!!! Tiekamies Positivusā!!! ♥♥♥"

/pierakstu, lai vakarā neaizmirstu/

Sat, Jul. 21st, 2018, 02:17 pm
[i]zum:

Ņemšu līdzi tikai stiklu un fajansu un dažus plastmasas ceļojuma piederumus. Vienmēr brīnijos, ka tik daudz plastmasas bļodiņu sapirkts, gluži kā manai mammai, kurai viss slīdēja ārā no darbā samocītajām rokām. Bet viņa nekad nebēdāja, stikli plīstot uz laimi.

Sat, Jul. 21st, 2018, 12:48 pm
[i]martcore:

vakardien pusseptiņos no rīta ieeju benzīntankā nopirkt cigaretes
aiz letes tur tikai viens sīks skuķis
pēc manis ieiet apņēmīga dāma uz gadiem čēesmit, kas pārliecinoši paņem alkokoktēli no ledusskapja, un tipa iestājas rindā
- alkohols tikai no desmitiem!, pārliecinoši vēsta skuķis no aizgaldes
- ā, pareizi, nosaka dāma, un ar koktēli rokā tupa dodas ārā pa benzīntanka durvīm

tālāk? tālāk nekas neseko

Sat, Jul. 21st, 2018, 11:53 am
[i]zum:

Kā iebraucu, kā tad, Marion kā lielmāte drasē. Pusmastu trenuškās un rozā maiķelē. Parādīju viņai attiecīgi paši ziniet ko. Tā iet, ja grib apčakarēt ārzemnieci, atraitni. Starp citu Sturzenbecher ir vecs pirātu uzvārds.Tur no vāciskuma nav ne smakas. Tikai no Alternatīvās Vācijas varbūt.

Sat, Jul. 21st, 2018, 11:09 am
[i]sickboy posting in [i]pajautaa:

Kur griezties, ja esi nogalinājis cilvēku, nozadzis viņa personīgās lietas, naudu, pasi u.c., piesavinājies viņa identitāti, nopircis metamfetamīnu priekš pārdošanas, ved no Latvijas uz Vāciju, bet rumāņi pa ceļam no tevis izkrāpj 45 eiro?

Sat, Jul. 21st, 2018, 10:49 am
[i]martcore:

incanti, kad ēģiptē atvēra Melno Sarkofāgu - tad šī notikuma gaidīšanas svētkos nebija neviena doomsayera, neviena pravieša, kas teiktu, lūk, datumā, kad atvērs sarkofāgu, tās būs visu laiku beigas
tas tāpēc, ka prognozes termiņš ir par īsu

jo pasaules gala pareģotāji, esmu pārliecināts, tie ir bijušie meteocentru darbinieki
padomājiet paši, sēdi tāds un sūti datus medijiem un pārējiem par to, ka pēc divām dienām pulksten divos līs lietus
lai arī pats saproti, ka huj viņu zin, varbūt ciklons trāpīs, a varbūt aukstā gaisa fronte aizies kaut kur garām kēnigsbergas virzienā
tas taču ir tāds ruletes noire/rouge variants, tikai par uz kseroksa saštancētu monopola naudu
ar laiku no tā ikviens nogurs
a kas traucē biroja palmai applūkāt lapas un aplikt sev vaiņagu ap galvu, ietīties no rīgas dzemdību nama nospertā palagā un proklamēt nevis uz divām dienām tālāk, bet gan uz pieciem gadiem?

ko nozīmē "cilvēki pret šādu informāciju izturēsies skeptiski", viņi arī pret laika ziņām izturas skeptiski, bet visi tāpat tās skatās
varbūt skeptiski izturas arī pret manām spējām veikt taro kāršu lasījumus uz zoles komplekta, bet viņi taču nezin, ka liktenis viņiem tikmēr ir atnesis otrādi apgrieztu plato kombinācijā ar pīķa kungu
ko tas nozīmē? tā es arī jums pateikšu

Sat, Jul. 21st, 2018, 09:46 am
[i]zum:

kad beernu biju aizvedusi atpakal, jo sis tagad nometnee. Es atsleejos pie zoga un piipeju. Garaam pagaaja jaunuves mana beerna vecumaa. Niciigi noskatiijaas uz mani, niciigi noskatiijaas uz manu autinju. Dzirdeeju: laikam no Polijas. Pameta acis uz manas masiinas numurinju un aizveera zaunas. Stulbaa jaunaa paaudze.

Sat, Jul. 21st, 2018, 08:54 am
[i]jojo: autiskā spektra traucējumi

man diezgan bieži ir sajūta, ka dzīvoju stikla kastē un ārpasauli uztveru no lūpu kustībām. jūs ar mani runājat, bet es jūs nedzirdu.

izskatās, ka ūdens ceļgalā man nav.

Sat, Jul. 21st, 2018, 08:49 am
[i]jojo:

jo vairāk krāmu, jo vairāk jākārto

Sat, Jul. 21st, 2018, 08:40 am
[i]jojo:

kaķja asina nagus pret vecā, noplīsušā dīvāna stūri -

20 most recent