vienīgais, kas likās izcils, ir abu vīriešlomas tēlotāji, es tur redzu SN nominācijas.
Fri, Jun. 12th, 2026, 12:23 pm
vienīgais, kas likās izcils, ir abu vīriešlomas tēlotāji, es tur redzu SN nominācijas. Fri, Jun. 12th, 2026, 11:51 am
džefrijs sainfelds nēnu moš tomēr ir kāds žīduks rados (papus var būt kaut indijas zilonis, te muterīte svarīga), būs jāiet jāieskatās vēlreiz radugrāmatā - šitā uzraut pakaļas vāji kūpinātajiem Fri, Jun. 12th, 2026, 10:07 am
kkādi hailaiti: *svinīgajās vakariņās attapāmies pie A-Eiropas galdiņa - es un priekšniece, pavārs no Līgatnes Pavāru mājas, igaunis no Sāremā, baltkrieviete, kas dzīvo Itālijā un poļu pāris no Zakopones. abas lietuvietes, gan kaut kā bija pamanījušās iesēsties Vakareiropā. bet, jā, šis likās smieklīgi, jo mēs tur bijām 60+ cilvēki. cik ievēroju, mūsu galdiņam arī kopā ar vakariņām pasniegtais free alkohols beidzās visātrāk. *drausmīgi noguru 3h neskaitāmas reizes skaidrojot cilvēkiem, kas ir lācenes un ķimenes (uz taste&talk Juris bija atvedis Jāņu sieru ar lāceņu ievārījumu). *ļoti daudz (konkrēti man - pārāk daudz) runājām par agroecology un to, ka cilvēki ēd pārāk maz pākšaugu un neprot tos pagatavot. ja kādam aktuāli, var pievienoties Slow Beans kustībai. *tā kopumā foršs komjunitijs https://www.slowfood.com/events/terra-m Fri, Jun. 12th, 2026, 01:55 am
osmunda šaurums brīvs kuģošanai - pirms trampa bija arī (tas tagad jāmaksā, nē tagad pat maksājot nekā) sarunas par teherānas ņukiem tiks turpinātas pēc vienošanās - un šito arī pirms trampja redzējām un turpinājām - lai gan us pati izstājās no sarunām piezīmēšu trampa laikā tiks atceltas sankcijas teherānai kaut kādas - zajebiss, tas izmaksāja ciktur žīdu un amerikaosu raķetes ļotakus ko neko un irāņu un žīdu dzīvības .... bļe, kurš te ko uzvarēja .... vai kurš ar ko karoja mhehh, par pirru ne vārda, cic! tas drīzāk par pandoras lādi kā es to redzu, žīdi lupīja pa irāņiem, jo nu hezbolla un hamas un vispār .... trampis lupīja pa irāņiem, jo nu ble - varam, tad varam .... irāņi lupīja pa žīdiem jo nu ņehui te ..... un pa amerikasosiem tāpat neaizsniegt, pie reizes ielupīja pa kaimiņiem (a kaimiņi mums sunnas un wahabi, a irāņi pareizākie šijas), lai savācas, jo nu afigeļi un beigās, kurš saņem čeku un kurš apmaksā rēķinus? es prasu Thu, Jun. 11th, 2026, 11:31 pm
Thu, Jun. 11th, 2026, 08:56 pm
Soundreku aizlienēju no kāda seriāla. https://www.youtube.com/watch?v=dyUhQlpn Thu, Jun. 11th, 2026, 04:24 pm
a gnidrim viena nesmukāks par otru pretī nāk mja, tās vīnogas būs skābas nemaz nerunājot par to, ka šamam pat nojausma nav kā šamās pielietot mhehh es taču teicu - vecs un vientuļš pidors un vai man nav taisnība? Thu, Jun. 11th, 2026, 04:04 pm
p.s. man vismaz ceduļka ir, tā pans šveiks teica - sertificēts idiots .... ar ārsta komisijas zieģeli un parakstiem Thu, Jun. 11th, 2026, 01:42 pm
Вступила в клуб анонимных алкоголиков. Уже третий день бухаю и не знаю, с кем. xxx — А почему после экономического кризиса богатые становятся богаче, а бедные беднее? — Так он ради этого и организовывается. xxx Американская шахматная ассоциация ввела новые правила к шахматам: первыми ходят черные, белым можно ходить только по белым клеткам, черные фигуры бить нельзя. xxx Настроение ужасное: так и хочется сказать кому-нибудь какую-нибудь правду... xxx Первая заповедь перфекциониста- прокрастинатора: "Лучше сделать хорошо, но никогда, чем кое-как и сегодня" xxx Не всем же быть богатыми и успешными, кому то надо быть весёлыми и счастливыми. Thu, Jun. 11th, 2026, 02:51 pm
vai ostas reģistros jāskatās? p.s. un tagad klusums ēterā .... vai nu atrubījušies, vai māmiņ sauc mentus un ātros kurš vēl zinātu kur šamie mīt - nu ātrajiem taču adrese jādod Thu, Jun. 11th, 2026, 12:22 pm
ir pieejams ielūgums divām personām uz China Moses | Latvijas Radio bigbends, šovakar 19.00 Kongresu namā. https://www.latvijaskoncerti.lv/lv/aktu enīvan? Thu, Jun. 11th, 2026, 08:08 am
Thu, Jun. 11th, 2026, 03:15 am
īsti kārtīgā vecticībnieku stilā, nu tā kuri no ēģiptes tuksnešiem ar nemazgāšanos un pirkstu bāžšanu dibenā - lasām pareizticīgo svēto dzīves gājumus nu teiksim viņam līdz pārģērbšanās par sievieti un no stroikas pizģījušam pa 15 ķieģeļu dienā vēl tālu ( pēterburga, 18 gs ksenija), bet uz kaut kādu ielas muļķīti jau noderētu lasām svēto dzīves gājumus un nediršamies un protams, viņš ka pareizticīgo svētais varētu riet uz garāmgājējiem un baznīcā paceļot kāju ar rasu laistīt svētlaimīgos pareizticīgos kā simeons 6 gs sīrija lasām svēto dzīves gājumus un to ne es safantazēju, ja! hagiogrāfija tā gudri saucas esot pat 12 sējumos Wed, Jun. 10th, 2026, 10:16 pm
One was to cut off and marginalize and demonize sexuality. And Wilhelm Reich, of course, wrote at length about the result of orgasm denial and how he felt that that this kind of patriarchal perversion of natural sexuality was what led to Hitler's Germany and and to the kind of abusive sexuality that that takes over often in patriarchal societies. But the other was to control death, control sex and control death. And, and you now cut off people from their ancestors. And every Indigenous culture has this relationship with the ancestors. They're there watching over you. They're there to try to help you. You have a continuing relationship. And all of a sudden, no, you don't. You have to go see the priest if you want to understand what to do spiritually. You have no direct access. And I think by controlling sexuality and by controlling death, they created this powerful engine for controlling societies and turning them into war machines that that help them to acquire massive wealth and power. And I, I kind of think you're seeing that right now in the world as Christian nationalism has become so powerful in America. And you have, it's just riddled with abusive sexuality and with this, this denial of love. https://open.spotify.com/episode/2m8T2d Wed, Jun. 10th, 2026, 09:21 pm
un skat hamas uzbrukumu laikā paraplānisti bija kā desants p.s. un civilie, kas sagrābj izraēļu ķīlniekus p.p.s. vot tagad gribētu to franci redzēt - turistmahinators Wed, Jun. 10th, 2026, 08:23 pm
ko tur papetēns čīkstēja, ka kāds tur kaut ko slaktē gazā ... epā, izradās paši kebabi un žīdi te ņipričom upd https://apnews.com/article/hamas-execut p.s. bet tas pilnīgi nepārsteidz jo ziņas par konkurējošo grupējumu savstarpējiem ķīviņiem , kas beidzas ar daudz gaļas uz ielām ar galvām vai bez ar caurumiem un lodēm vai bez ... klejoja jau ilgi Wed, Jun. 10th, 2026, 12:51 pm
tunevari spriest par citas kultūras civilizētību, ja tu neapēd sava ienaidnieka sirdi, tā padarot viņu nemirstīgu spriest par civilizētību šajā jautājumā ir kā par cūkkopību tas netraucē spriest par kultūru arheologiem ar otiņām tīrot izkrāsotu galvas kausu fragmentus p.s. barbars - cilvēks, kas valkā bikses. punkts sic senie grieķi ak, jā eiropa! civilizēts, značit uzvarēts, staigā biksēs, pielūdz jēzu, ummm .... eeee.... kādu vēl civilizācijas brīnumu piesaukt - maksā nodokļus regulāri p.p.s. par cilvēcību es vēl neko nepateicu, mušu pavēlniek Wed, Jun. 10th, 2026, 12:11 pm
skatos uz ukraiņu to fau vai flamingo .... nu ukraiņiem ir zināšanas turboreaktīvajos dzinējos, jo lidmašīnas šamie taisīja - un paskat, viņš ( lidmašīnas dzinejs, turboreaktīvais) tur stāv tāpat ar ko barot, značit ķīmija strādā, ar ko piepihāt lai būkšķis ir vēl viens ķīmijas jautājums, kas protams nav jāražo pašam ... bet visa tā avionika, mikromehānika, kas to tur zarazu nogādā vietā - opā! piebildīšu, bez zināšanām to visu hui sasniegsi - pierādijums krievu sarmat, kas tas pats cccp topoļs tikai reinženierēts jo pamatā ukrainā ražots pat sūda orešņiks lido uz analogajiem vācu fau2 žiroskopiem .... 100 gadus veca tehnoloģija da labi tur raķetes, sāksim ar to, ka telefons neķer - nav zonas, tas maskam katru mēnesi pa 500 vai nulli vairāk satelītu jāceļ - mums ar 10, 5, moš pat 2 pietiktu i telefonam i rādio i tv parklājumam pierobežā šobrīd visas komunikaciju iespejas valsts rokās lmt ltvr tet un kaut kas vēl no gāzes ar resno kalvīti un tikpat resnā godmaņniece ... trūkst plāna, trūkst ideju nav virzitājdomas - stratēģijas Wed, Jun. 10th, 2026, 11:23 am
pēdējās piecas nedēļas visu laiku esmu drusku slima. klepus, iesnas, sāpīgs kakls. jū neim it. un temperatūra gandrīz visu laiku turas drusku paaugstināta. jāiet pie ārsta. vai arī jāatpūšas tā pavisam. spēka gan ir daudz, svētdien kā aizskrēju, tā noskrēju pusmaratonu diezgan superīgā laikā. |
20 most recentLinks
|
20 most recent |