Sat, Aug. 24th, 2019, 09:13 pm
[i]kemune posting in [i]pajautaa: Mazs viesu nams

Iesakiet, lūdzu, kādu mazu, omulīgu viesu namu (bed&breakfast), kur nolīst vienītī vai divatā, t.i. ne klasiskajā 'mēs te rīkojam kāzas, mums ir flīžu grīda, tumbas, garais galds, sauna un diskobumba' stilā. Saprotu, ka tādi ir retums un varbūt negribas dalīties publiski, bet nu ceru uz atsaucību. Vēlams līdz 100 km no Rīgas.

Sat, Aug. 24th, 2019, 09:01 pm
[i]teja:

shodien jau 4.reizi shovasar pārliecinājos, ka man shajos platuma grādos vnk nav skolotāju, un nevar būt. un nesakiet, ka es nemēģināju. sajūta ir shķērna (shķērma?). to rada nevis skolotāju nekompetence, bet viņu attieksme pret cilvēkiem, no kuriem viņi ņem naudu. lai to mazinātu aizgāju turpat blakus mājā ciemos pie P.D. kursh man ļoti daudz ko iemācīja vienas kafijas un tējas laikā. toties Juglā, nākot no vilciena, redzēju kā 3 ļoti liela auguma vārnas spēlējās ar knābī paņemtu dzeltenu rudens lapu. varbūt tā bija pirmā reize, kad viņas redzēja rudens lapu? varbūt shīs vārnas bija mani skolotāji, lai arī enerģētika viņām bija kā fuckboys.

Sat, Aug. 24th, 2019, 07:04 pm
[i]ulvs posting in [i]pajautaa:

Kas tagad notiek Rīgā, pretī O.Kalpaka piemineklim Katedrāles parkā- tur uzslieta skatuve un apkārt tusē matainie?

Sat, Aug. 24th, 2019, 05:57 pm
[i]chimera:

uo, auto lieti noder, lai aizvestu velo uz servisu. vegānfestivālā toties redzējām laimu no "caur ērkšķiem uz" un nopirkām vegāno žāvētu desu. un vegāno pastēti. un arī vegāno sieru. un apēdām vegāno cīsiņu mīklā. karoče, bijām liekulīgi līdz nemaņai :(

a nē, nopirku arī mērci, kas ražota latvijā no latvijā audzētiem pasaulē asākajiem čili pipariem, ko prezentēt deju ind., jo gribu redzēt, vai viņš to pārdzīvos.

Sat, Aug. 24th, 2019, 04:14 pm
[i]dienasgramata:

TVNET satura mārketings (tas nozīmē, ka reklāmu piemeklē atbilstošu raksta saturam, ja?)

Sat, Aug. 24th, 2019, 01:27 pm
[i]almighty_j:

Vēl norit diskusijas, bet var pieņemt, ka mans Spirit Animal ir bomzis.

Sat, Aug. 24th, 2019, 01:22 pm
[i]217: Latvija vo vseij krasote

Šodien pirkām Rimi ēst. Runājam angliski. Sakrāmējam maisos, eju maksāt pie kases, skatos kā palēninājumā sieviete aiz mums izvelk savu Rimi karti, novelk caur kases aparātu. Es vēl nepaspēju saprast, kas notika, uz sekundi padomāju, ka viņa kko sajaukusi un domā, ka viņas pirkums iesists kasē jau. Kamēr es tā domāju, šī paspraucas man garām un aiznesas prom. Kasieris arī nepaspēja saprast, kas notika. Lol. Nebija ilgi nekas tāds piedzīvots. Biju aizmirsusi, ka zaglīgi, viltīgi cilvēki eksistē.
Nu lai jau viņai tiek tie rimi punkti/naudiņas par mūsu pirkumu, bet lol

Sat, Aug. 24th, 2019, 10:59 am
[i]heda: godīgie mediji

Pēc vasaras, kurā bijis desmitiem šaušanu, spridzināšanu, izvarošanu, pēc nedēļas, kurā sociķu feministu apkampienos gozējies Irānas ārlietu ministrs asiņainiem nagiem, sezonu uzsāk sabiedriskās televīzijas raidījums, kurš pozicionējas kā būtiskāko sabiedrības jautājumu padziļinātas apspriešanas platforma.
Un trīs būtiskākie jautājumi labo cilvēku karaļvalstī, izrādās, ir:
moderātu politiķa rakstības stils tviterī, kurš esot nepiedodami skarbs (skarbuma iemesls un tēma - tā pati Irānas mullu apglaudīšana, protams, netiek pat pieminēta),
sieviešu atbalsta grupa feisbukā - rūpējoties par savstarpēju drošību viņas vakaros patrulē un palīdz viena otrai droši nokļūt mājās, lai netiktu izvarotas (kāpēc risks tikt izvarotām tik dramatiski pieudzis, protams, netiek pat pieminēts),
un... krokodils, kurš korporatīvas ballītes laikā Skansena akvārijā iekodis vīrietim.
Ne tik labie cilvēki, kopējot mediju parastās aizstāvības runas importētiem noziedzniekiem, radījuši krokodila pozitīvisma kampaņu: "Skansena krokodila kaimiņi ir pārsteigti: "Viņš vienmēr bija tik izpalīdzīgs un jauks. Gādīgs ģimenes tēvs."", "Viņam noteikti bijusi grūta bērnība", "Ne jau visi krokodili!", "Krokodilfobija apdraud demokrātiju".
Drošības uzlabošanai tiek piedāvāts Skansena apmeklētājiem izdalīt aproces ar uzrakstu "Nekod!"

Sat, Aug. 24th, 2019, 11:09 am
[i]black_data: C'mon, c'mon, dig that hole

https://youtu.be/cixyTz6GpMM

Fri, Aug. 23rd, 2019, 08:20 pm
[i]jan09: liels muahaha

Когда-то давно, когда разваливался наш завод под натиском капитализма, народ стал думать о будущей работе. В кузнице при заводе работал один мужик, здоровый как слон и силы немерянной. И вот в один зимний холодный день, а в кузнице всегда тепло, собралось там несколько мужичков за жизнь поговорить, ну и выпить по маленькой. Сидят, о работе рассуждают. Сварщик, мол, я без работы не останусь, варить всегда надо. Водила свою политику толкает, что машин все больше и больше. Ну в общем каждый о своем и тут кто-то спрашивает кузнеца, мол, а ты чем займешься, в поселке ведь кузниц больше нет. — Да я, мужики, пойду семейным психологом! Я по телевизору видел, клевая работа! Сказать что народ вздрогнул, не сказать ничего. Один даже недопитой водкой подавился, а ей подавиться, это вообще феномен. — Коля, у тебя ведь даже образования нет, — закончил кто-то паузу, — как же ты без него? — Образования может и нет, но где та семья которая с моим мнением будет не согласна? — вытягивая вперед пудовый кулак, произнес он. — Или у кого-то здесь есть возражения? Ну не знаю, так наверное до сих пор и работает психологом.

/apdomāju profesijas maiņu, UN, būšu vnk konsultants, dažādos jautājumos, jau ir iestrādes tepat SC ;)

Fri, Aug. 23rd, 2019, 10:00 pm
[i]krii:

Vai kāds zina kaut ko par jūzeri [info]jojo ?

Fri, Aug. 23rd, 2019, 09:46 pm
[i]honeybee:

Literatūre, šķiet, ir perfektais noslēgums šai vasarai. Janvārī, kad tas būs redzams, būs ūber

Fri, Aug. 23rd, 2019, 08:01 pm
[i]panacea: Brīvība ir mūžīga vērtība

Baltijas ceļa 30. gadadienā vēl kāda maza nācija protestē pret koministiskas lielvaras vardarbību, iedvesmu protesta formai smeļoties no baltiešiem:

https://www.theguardian.com/world/2019/aug/23/hong-kong-protesters-join-hands-in-30-mile-human-chain

Fri, Aug. 23rd, 2019, 08:37 pm
[i]krii:

Mīļā pasaulīt, cik nesalīdzināmi daudz vienkāršāka tu kļūtu, ja nauda un sekss, jā, tieši šie abi divi, pārstātu būt tik ārkārtīgi sensitīvi un sāpīgi temati, ar ko nekad nav iespējams saprast, kur tu ko piedāvā, ko - kompensē, un kā to vispār formulēt kaut cik delikāti.

Fri, Aug. 23rd, 2019, 07:15 pm
[i]teja:

Dažas lietas nemainās esmu iemīlējusies dainī īvānā tāpat kă 7 gadu vecumā we're meant to be

Fri, Aug. 23rd, 2019, 03:45 pm
[i]kakjux:

pēdējā laikā drusku nemierīgu dara doma, ka varētu iepingot TrakZ pēc divarpus mēnešu klusuma (abpusēja). iemesls nedarīt ir tāds, ja viņa vispār atsauktos, tad tas viss visticamāk izietu cauri jau parastajam scenārijam, es atkal beigās izbesītos un atkal būtu klusums. liekas mazliet bōring darīt to pašu.

jo nu, dzīve ciešanas, bet gribas, lai vismaz jestras.

par ko runājot, boksa treniņu atrašana joprojām neveiksmīga, bet laikam jāliek uz pauzes, jo te šas Tābora, JBJ, Eels koncis Lincā. kaut kur septembra vidū varētu sākt rakstīt visādiem treneriem.

toties aiziešana uz vēstniecību nozīmē aiziešanu arī beidzot pēc manas insurance card un tam sekojošo sēdēšanu ar laptopu āra barčikā saulītē, malkojot pivčus.

Fri, Aug. 23rd, 2019, 03:05 pm
[i]au:

Mums iet šādi jeb Odesa ir izcila
https://youtu.be/eu691S1CTxc

Fri, Aug. 23rd, 2019, 02:29 pm
[i]vakardiena:

Šobrīd ir tieši tik slikti, ka pirmdien būs mana pēdējā terapijas reize. Tas jūtās pārāk bezjēdzīgi un naudu aprijoši, lai man gribētos turpināt (jā, es zinu, it takes time),bet kā jau teicu- ir pārāk sūdīgi, tāpēc gribu norakt sevi režīmā- always somewhere to be and smt to do. Pirmo reizi šodien skrienot sabruku raudot kapos. Viss šķiet pārāk neizturami un nemaināmi slikti, izskatās, ka man nesanāk dzīve. Un arī negribās dzīvi. Es tiešām nezinu kā atkal esmu šeit nonācis, pēc māsas nāves bija diezgan skaidrs, kāpēc tā notiek, bet tagad. Un es varu iziet no mājas, varu satikties ar cilvēkiem, tikai visā pārējā laikā gribās plānot nebūšanu, nav iespējams izturēt eksistenci, sāpes un nolemtības sajūtu. This will never get better. Man pohuj, ka izklausās banāli

Fri, Aug. 23rd, 2019, 02:22 pm
[i]helvetica:

Ziniet, nevajag trāpīt satiksmes negadījumā (tfu, tfu, tfu), lai satiksme sabeigtu veselību. četrus mēnešus atpakaļ, pateicoties nelīdzenajiem Rīgas ceļiem un sabiedriskā transporta šoferu tieksmei "uzgāzēt", dodoties uz pēdējo - galapunkta - pieturu, piezemējos uz pakāpiena tādā pašā sēdus pozīcijā, kādā atzemējos no sēdvietas, kad autobuss lidojot palēcās. Tas bija ar visu dziļu sēdēšanu solā un stingru turēšanos pie roktura. Bija ļoti sāpīgi. Vēl tagad jūtams reizēs, ja sēžu vienā pozā ilgi. Tiesa, pāris dienas atpakaļ šo pašu "lidojošo" manevru ar palēcienu droši vien kādas ceļa grambas dēļ, autobuss izpildīja, man stāvot uz izkāpšanas plaformas. Tiku pasista gaisā un tādā pašā pozā, kā stāvēju (vienīgā reize ļoti ilgā laikā, kad kājās bija papēdenes, nevis sandales), piezemējos. Diezgan negaidīti. Un droši vien anatomiski nepareizi. Jo šodien sāp kāju locītavas gūžās, krusti un pa muguru smuki jūtama nekārtībiņa līdz pat pakausim.
Nezinu, laikam jāsāk dzert - dzērāji nesavainojoties krītot, kā arī sabtransā - ja viņi ļoti smird un ir rupji - tiem neprasa biļetes un neizraksta sodus.

Fri, Aug. 23rd, 2019, 01:37 pm
[i]ravejsledzejs:

tā. ir jāatrod jauns kakts gulēšanai. pie tam tādu, kur ziemas laikā varētu būt vēl viens gulētājs. par viņu mums arī jāpadomā, jo zēns vēl nemaz nezina, ka namsaimnieks ir paredzējis jau no oktābra sākt dzīvoklī kapitālo remontu un ar celtnicības kantori jau visi līgumi sataisīti. tā kā pašreiz ir meklēšanās periods un tas ir iekritis tieši visintensīvākajā līķlasīšanas periodā. tā kā, ja kādam ir zināms kāds mazkakts, kur varētu ieviesties, lūgtum, padodiet ziņu.

20 most recent