Sun, Feb. 25th, 2018, 10:07 pm
[i]lennay:

Tagad darbiņš no manis pieprasa pārzināt Tinderi. Es saprotu, ka tas mūsdienās ir kā Juglas iedzīvotājam pārzināt 6. tramvaja maršrutu. Un es dzīvoju Juglā, un nepārzinu nevienu no tiem vella transportiem, kas tur tagad iet. Visur eju kājām vai neeju nemaz.

Mesendžeri pārzinu. Drīz jau būs divi gadi, kopš esmu iestrēgusi mesendžerī. Ne uz priekšu, ne atpakaļ. Galvenais, ka neko arī negribas. Ne uz priekšu, ne atpakaļ. Īsa ikdienas komunikācijiņa mesendžerī mani pilnībā apmierina.

Dažreiz druscītiņ padusmojos uz kriovīru vai stasisvīru (ne ta ex, ne ta neex), ka esmu tāds zombijs, kam neko negribas un nekad vairs negribēsies. Biju tāds milzu ugunspūķis, un tagad maza pelnu čupiņa. Visas olas vienā grozā, visas pa zemi utt. Un tomēr es visu izdarīju pareizi. Maksimāli. Neko nenožēloju.

Sun, Feb. 25th, 2018, 08:43 pm
[i]krii:

Īss epizodisks ieskats LV ebreju reliģisko organizāciju savstarpējās attiecībās lika man vienlaikus pārmest krustu un iebrēkties: "Oj, vej!"
Anekdote par ebreju, kurš, nokļuvis uz neapdzīvotas salas, steigšus būvē divas sinagogas - vienu, kurā lūgties, otru - kurā nekad savu kāju nespert - nesatur nekādus pārspīlējumus. Vai tikpat kā nekādus.

Sun, Feb. 25th, 2018, 06:39 pm
[i]heda:

Vinterberga "Svinības" ("Festen") ir viena no manām mīļākajām filmām, tāpēc bija ļoti interesanti skatīties, kā Morfovs šo stāstu stāsta citādi - komiskāk un neviennozīmīgāk. Tagad lasu, ka dažus kritiķus mulsinājusi "morāles neesamība", it kā pārliecība, ka svinībām jāturpinās, neskatoties uz to, ko sastrādājuši svinību gaviļnieki un viesi, nebūtu morāle. Morfovs joprojām ir viens no ļoti, ļoti retajiem, kas prot spoži attaisnot lielas teātra trupas nepieciešamību un apdzīvot visu skatuvi, pat Ķesteris tikai ļoti epizodiski spēlēja sevi un Robežnieks nespēlēja Robežnieku gandrīz nemaz.
Mājupceļā vienojāmies, ka šī, iespējams, ir izrāde par Latvijas simtgades svinībām.

Sun, Feb. 25th, 2018, 03:17 pm
[i]bozena:

Vasarasmājas pagrabā iekļuvuši žurkuļi. Atraduši vājāko vietu vienā ventilācijas caurumā, žurku Pats Galvenais droši vien ar elkoni (vai ar galvu) izspiedis režģi, un lietas darītas.
Nu to jau varēja nojaust pēc pēdiņām sniegā.
Brīnišķīgs skats. Četras kastes bez āboliem. Palikušas tikai serdītes un divi puspuvuši nelikvīdi.

Sun, Feb. 25th, 2018, 02:05 pm
[i]mazeltov:

Izstaigāju Laidenas Hortus Botanicus siltumnīcas, iegriezos Pēterbaznīcā sajust plašumu un tagad gaidu savu bubļiku ar tunci. Svētdiena!

Sun, Feb. 25th, 2018, 12:29 pm
[i]zum:

Dienvidkorejieši izpildīja dzenu pēc pilnas programmas. Ne karogs, ne vējš, doma.

Sun, Feb. 25th, 2018, 01:18 pm
[i]fjokla:

Biju, tātat, tai hramā provoslavnajā, šitā, kā es skrēju, tikai pēc lupatām šopingā skrienu, lai jums ieskats. Nu, kāteikt, ņehuja ņepoņal, bet visi bija ļoti skaisti un laipni, ierakstīju tai čeesmit veselību lūgstā, vai kas, dabūju četras sveces, visi kautkur iet, klanās, sprauž, viss tik smuks, sveces četras, iespraudu dievmātei, tad metos to nikolaju meklēt, atradu, tam ar, tad to trešo, tur, kur visi pie tā jēzuliņa un krusta, neko nezinu, nekas jāsaka, ne uz kuru pusi krusti jāmet, tēloju, ka šalli kārtoju ap galvu visu laiku, lai redz, ka es gribētu mest, bet rokas aizņemtas, tad ar to pēdējo virpuļoju, kur likt meklēju, eju un eju, visi tādi svarīgi un zeltā un svecēs, skatos, stūrītī tāda, kā vēlāk noskaidrojās, Matrjona, atturīga tāda, svecītes nevienas. nu, domāju, man tak ir, spraužu un saku, matrjona, matrjona, vai vai vai (tā būtu tākā lūgšana), uzreiz onkulits klāt, saka, vai cik jauki, meitiņ, ka atcerējies par viņu, paskat kā, neģēļi, krievijā viņa vienās svecēs, ate, stūrī iebāzta, neapkopta. visu labu vēlējām, vēl ar kautkādām tantiņām, nezināju, kas pie paldies jādara, tapē klanījos augšdaļā kā kungi no raudu mūra reģiona. Nezinu, bija forši, aiziešu vēlkādreiz. Mūķenes gan tādiem drūmiem ģīmiem, lakati toties smuki, atpakaļceļā palika ļoti silti un mierīgi, smuki lakatiņi, tie baltie arī

Sun, Feb. 25th, 2018, 12:54 pm
[i]dienasgramata:

"Ir aiznesta vesela virkne lietu. Es nevaru stāstīt visas lietas, kas tur ir nozagtas. Katrā ziņā es visas tās lietas saistu vienīgi un tikai kopā ar visu šo te kampaņu, kas ir vērsta šobrīd pret manīm, un man ir tāpēc svarīgi šīs lietas izstāstīt." (Ilmārs Rimšēvičs)

Sun, Feb. 25th, 2018, 10:41 am
[i]honeybee:

Tā sajūta, no kuras var izkūņoties gan "es tagad izdarīšu vienu nieciņu, un visa mana dzīve kļūs labāka un pilnskanīgāka", gan "omg es pat nezināju, cik ļoti sajāta ir mana dzīve, un cik ļoti neērta tā ir, un kā mani besī cilvēki ap mani"

Sun, Feb. 25th, 2018, 08:19 am
[i]fjokla:

Zaķīša uzticība sniedzas tālu, tālāk nekā kāds no mums ir spējīgs, kurp tu, turp es, viena asins tev un man, betē, joga ir galējais punkts, pie sēdus vingrojumiem, samiernieciski gulēja pie gurna un ik pa laikam veltīja ļoti bažīgu skatienu, sak, viss būs labi tev, essaku, zaķīt, vingrojam, čmok čmok, tā mēs vingrojām, bet kā sākās sveiciens saulei, uzmeta man atvadu skatu, nutad ar dievu, paldies par mūsu mīlas pilnakiem brīžiem, esnu eju vietā un nograužos kaulu līdz nāvei.

Sun, Feb. 25th, 2018, 06:35 am
[i]fjokla:

Kautā vēlāk par astoņiem vakarā augšā neesmu noturējusies, es, ūdenskritums un flokī, ko tur liegties, zaķītis, mums visiem krīt acis ciet, lai pamostos pusnaktī, iemestu mutē šoceni un tableti un, lūk, rezultāts, sešos augšā, iespējams man nemaz nevaga tik daudz gulēt, man vajag to mildronātu, vakar sēdēju pīpēdama kādas piepā minūtes un gaidīju tējas ūdeni pie neieslēgtas plīts, tādā garā, tur kautkā ir par daudz, par maz, vai viss sapinies, kas to lai zin, bet man no šitām lielām ir bail, jo man dzimtā ir bijis alcheimera gadījums, tieši pa to līniju, kas pārdzimst meitām.
Mēs vakar sazvanījāmies, laikam zāļo, lai nevazājas krisdams un uz nakti piesienot, vakar bij brāļa maiņa,  sazvanījos ar vārgo balsi, jau pirmais jautājums - cikos tu būsi? Tas ar mums jāiemācas, man ar to ļoti grūti iet, cikos nebūt, es būšu rīt, kad daktere uz vietas, šodien es vienkārši atslēgšu telefonu, vai aizbraukšu pedējā brīdī pārdomājusi, ar to man grūti, ar to neaizbraukšanu, laigan man ir brīvdienas un jākrāso mati un jādaa viss tas, ko vakar, vāļākoties un tīksmē vaidot, neizdarīju, pat ne jogu, patne neko. Vakarā es eju uz grupu terapiju līdzssāpētājiem. jā, es vienkārši atslēgšu telefonu, es gribu ņezabudkas atejā pamēģināt uzzīmēt.
Es ēdu izkļučiķeļno salātus  no kastītēm un buciņas, vārītas olas, banānus, jebko, kas nav jācep, jebko, no kā nav pilna izlietne trauku. Tas ir kaaaifs, tas ir tāaaads kaifjs, izlietnē ir viena karote un trīs krūzes, fantastika. bet Gribu atpakaļ savu veco galvu, hoķ ar tiem tarakāniem, tik šito neloģiskp kamolu prom, kas pa huiņu

Sun, Feb. 25th, 2018, 12:02 am
[i]kakjux:

pēdējā laikā daudz domāju par to, kā tieši es izvēlos sekot vai nesekot kaut kādai sajūtai.
un arvien biežāk saprotu, ka I really do like complicated. so much, I'm willing to risk get hurt.

citās ziņās, ziema jau nu varēja beigties, lai var sākt proper klaiņot atkal.

Sat, Feb. 24th, 2018, 11:15 pm
[i]simamura: Tas ir tetovējums!

(c) http://pornceptual.com/the-anatomic-canvas/

Sat, Feb. 24th, 2018, 09:48 pm
[i]au:

joprojām izteikti precīzi atceros, kur atradās un kā izskatījās kabinets, kurā bērnības poliklīnikā ņēma asins analīzes.

Sat, Feb. 24th, 2018, 08:31 pm
[i]black_data: müssen abgesagt werden

Gandrīz aizlidoju uz Frankfurti uz koncertu. Cīrihe man likās pārāk ķēpīga. Tas būtu demoralizējoši, ja jau otrais koncerts kuru es ļoti gribētu redzēt būtu atcets tad, kad es jau esmu kaut kur aizlidojis. Tāds fuck you.

Sat, Feb. 24th, 2018, 07:22 pm
[i]mazeltov:

Kas ir normīšu pretstats? Širmīši?

Sat, Feb. 24th, 2018, 06:08 pm
[i]mazeltov:

Aizbraucu uz ciema drāzniecību un iepirku jaunas podu puķes, lai kaktusiem nav pārāk tuksnesīgi. Satupināju hiacintes uz virtuves loga pavasarīgākai noskaņai.
Rīt, ja nebūs slinkums, braukšu uz Laidenas botānisko dārzu.

Sat, Feb. 24th, 2018, 06:55 pm
[i]lennay:

Tikko atkal pārrakstījos - vārda "sirdi" vietā no tiesas uzrakstīju "smirdi". Kas man tai galvā vai melnajā, tumšajā, tukšajā smirdī darās, ko.

Sat, Feb. 24th, 2018, 03:52 pm
[i]217: bongo trip

Ahh, nedēļu gaidījām atbildi no R. menedžeres, šī bija kā akā iekritusi, neatbildēja uz 2 epastiem un 2 sms, šorīt beidzot uzradās, viņš drīkstēs paņemt brīvdienas jūlija beigās, neatkarīgi no tā, kas notiek viņa darbā.
Ja cibas dievi sadosies rokās un neuzradīsies nopietni iemesli palikt UK, piemēram, ja sīkā neslimos, un R. sapratīs, kā braukt pa pretējo ceļa pusi, tad mēs iekrāmēsim busiņā sīko autosēdeklītī, pieslēgsim viņai blakus R. tīneidž dēlu pie mobilajiem datiem vismaz līdz robežai, sametīsim ceļojumgultiņu, ratus un pāris somas/čemodānus bagāžniekā, un dosimies 1200km roadtripā uz Francijas dienvidiem uz ~pusotru nedēļu ciemos pie Alpiem. Tas varētu būt nedaudz insane, jo priekšā mūs tur sagaidīs vēl divi bebji, būs 3 sīko un tīneidžera un pāris pieaugušo tuss, un ceļš jebkurā gadījumā ir garš, bet ahhhrrhmaggad, ahhhrrhmaggad, that would make my year, jo tās visticamāk būtu vienīgās mūsu brīvdienas/ceļojums šogad.


Sat, Feb. 24th, 2018, 06:00 pm
[i]scope:

Šorīt ar čomiem bijām pasaldēties Daugavgrīvas pludmalē pie Daugavas Rietumu mola.
Nebija gan tik auksti kā cerējām un kā solīja prognozes.
... )

20 most recent