Wed, Jun. 19th, 2019, 11:32 am
[i]meness_berns: ---

Kā vakardien uzzinājām no dzeltenās preses, Bordāns bija pabijis 1. ģimnāzijas devītklasnieku izlaidumā un tai pat telpā atradās arī Sprūds, kuram arī bērns beidza to pašu klasi. Un tieši tajās dienās Bordāns publicēja "Delfi" rakstu par jaunā cietuma būvniecību ar nosaukumu "Cilvēki mums līdzās". Vai sakritība?

Wed, Jun. 19th, 2019, 11:17 am
[i]krii:

"Šodien var notikt kas šķietami negaidīts, bet īstenībā tās būs senu notikumu likumsakarīgas atbalsis." Tā saka šodienas horoskops.
"Taisnība!"- nokrakšķēja 80 gadus vecais galds darbiņā un sabruka kā mirstošs zilonis. Labi, ka kafijas krūzes paguvām noraut.

Wed, Jun. 19th, 2019, 11:17 am
[i]barbala:

"galvenā rozīnīte – tā tiks pilnībā celta no koka."

Wed, Jun. 19th, 2019, 10:17 am
[i]dienasgramata:

no preses relīzes: "Filma “Suņi nevalkā bikses” uzņemta Latvijā, tās masu skatos filmējušies arī Rīgas BDSM komūnas dalībnieki."

Wed, Jun. 19th, 2019, 09:52 am
[i]dienasgramata:

Jauns.lv: Sieviete, kuras pagalmā nofilmēts dīvainais radījums, noliedz, ka tas bijis viņas dēls

Tue, Jun. 18th, 2019, 11:13 pm
[i]wowow:

This app does not do what I want, I could do the same thing on a note pad for free

Why don't you?

Tue, Jun. 18th, 2019, 11:10 pm
[i]wowow:

Cilvēki no yahoo email adresēm arī ir...jauki.

Sorry, I was on the wrong iPad....I am okay

Tue, Jun. 18th, 2019, 11:07 pm
[i]wowow: Wandered

I am 81 and yet know enough about computers to get by. I was searching for some agreeable site that I could subscribe to to make leases and wandered into looking at your program on a thirty day “free” look. I did not realize that Your site is not what I want.

Tue, Jun. 18th, 2019, 10:43 pm
[i]meness_berns: ---

Cilvēki dalās divās daļās. Tajos, kam viss, ko iemieso klasiskais roks, šķiet derdzīgs un apsmejams. Un tajos, kas pret to, kas populārajā kultūrā notika no apm. 1960 līdz 1980, jūt milzīgu pietāti, jo bez tā mēs šodien nebūtu tie, kas esam. Lūk, priekš otrajiem manā pieticīgajā vērtējumā līdz šim šīgada skaistākais notikums ir šis – https://www.youtube.com/watch?v=bsH4URIWNRE

Tue, Jun. 18th, 2019, 06:19 pm
[i]ravejsledzejs: balkona stāstiņi

skumjais stāsts - Staphanotis... mammas pieskatīšanu nav izturējis. mirst. a piecieta kopš 2013. gada. labi, ka nogriezu zariņu pavasarī. tas, lai arī vēl nav apsakņojies, izskatās dzīvotspējīgs. nu kāpēc mammas brilles uz acīm liek tikai veikalā, ne mājās un nedomā ar savu galvu? bet sūdzas, ka manas "nezāles" aug griezdamās, bet ne puķes?...

labi es saprotu, ka tas ir tā saucamais mūžīgais jautājums no tās pašas sērijas par dzīves jēgu, uz kuru nav atbildes, bet tomēr... kārtējo bezjēdzīgo nāvi redzot...

Tue, Jun. 18th, 2019, 06:21 pm
[i]kinskis:

atgādinu sev, ka man tik ļoti patīk šī dziesma:
https://www.youtube.com/watch?v=azpHw1j4OrM

Tue, Jun. 18th, 2019, 05:58 pm
[i]barbala: zibini nu sava pūra dibini

Poll #21309 kolaivelkmugurā?
Open to: All, results viewable to: All

Ir vienreiz dzīvē jāizvēlas virziens, ja:

View Answers

Latgaļu arheoloģiskais (ir pamatojums pers. izcelsmē)
9 (56.2%)

Suitu etnogrāfiskais, īpašā līgavu (ha!) versija (ir stratēģisks pamatojums, zināmas rakstura un uzvedības iezīmes arī)
7 (43.8%)

Tue, Jun. 18th, 2019, 05:20 pm
[i]ravejsledzejs: balkona stāstiņi

lapputis vairojas. baltblusiņas vairojas. tīklērces vairojas. zirnekļi nevairojas. pērn pieaugušie savus olu dējumus izmētāja - šogad tikai sīkuļi visās malās. mārītes nav manu balkonu atradušas, bet viņām te būtu paradīze zemes virsū - ļapota un barības daudzveidība ij neviens pašas apēst negrib. bet nevienai dievgosniņai paradīzi nevajag...

Tue, Jun. 18th, 2019, 05:15 pm
[i]vilibaldis: putni

Khem, izskatās, ka pēc katras nākamās ligzdas tīrīšanas attālums starp āriņu un iekšiņu, šķirbas apdzīvotājiem, paliek arvien nosacītāks. Pēc skaņas spriežot lēni tiek nonests zemtapešu riģipša slānis... Nē, nu es jau neko, bet šajā pusē sēž Bella. Es gan aizkrāvu stūri ar vecām bildēm, bet... nu nezinu, nezinu.

Tue, Jun. 18th, 2019, 05:15 pm
[i]ravejsledzejs:

feikgļukā rakstīja, ka Nezjānis ir cilvēks, kurš nezina, kur svinēs Jāņus. es iebilstu. Nezjānis ir Jānis, kurš nezina, kur svinēs. cilvēks, kurš nezina, ir Jāņnezinis, bet ezis tādā pašā krāsā ir Jāņnezis. vot!

Tue, Jun. 18th, 2019, 03:56 pm
[i]martcore:

un par kino
nostījos diženā franču režisora bruno dimona kino "jeannette", tas ir mūzikls par žannas d'arkas bērnību un jaunību
domāju, indiešu skatītājiem varētu ļoti patikt kino ar dziesmām un dejām, lai arī viņiem varētu būt vairākas mulsinošas lietas
teiksim, tas, ka dziesmas pārsvarā ir astoņgadīgās žanetes sarunas ar dievu
un dejas bieži vien ir bērnu pogo zem death metāla

zinu, ka par to visu ir ļoti daudz negatīvas kritikas (iespējams, no kristiešu pasaules, kurai žanna ir viens no simboliem, lai arī te režisors drīzāk pasmaida nevis pasmejas par konfesijām)
ko varu teikt, vairāk tāda kinemotagrāfa, kas nelīdzinas nekam citam

Tue, Jun. 18th, 2019, 01:26 pm
[i]aai posting in [i]pajautaa: Bio piena produkti

Kāds varbūt ir vairāk informēts par to, ko Latvijā īsti paģēr "bio" (vai "eko") birka piena produktiem? Cik saprotu, tas gluži nepaģēr, ka tas ir tikai ar bio zāli/sienu barots jeb t.s. "grass-fed"? Ja baro ar bio graudiem utt., tas arī iet zem "bio" birkas, ja? P., Trikātas piena www lapā ir rakstīts "GOVS TIEK BAROTA AR DABĪGU BARĪBU (ZĀLI, SIENU)". Īsāk sakot, man interesē, kuri zīmoli vai saimniecības Latvijā piedāvā teju 100% grass-fed piena produkciju.

Tue, Jun. 18th, 2019, 01:18 pm
[i]chimera:

turpinot par sievietēm un seksualitāti, autobusa pieturā pretī manam logam šobrīd norisinās lesbian midcore porn. meitenes ir skaistas, blondas un ļoti priecīgas. bet kādu laiciņu pirms tam gar logu aizaulekšoja sieviete zirgā.

Tue, Jun. 18th, 2019, 11:47 am
[i]vilibaldis: Dārzs

Apēdām šī gada pirmo dārza tomātu.
Lūk!!! Tas bija īstens garšas piedzīvojums - saldi mineralizētās notis un svaiguma notis... Tas stāds dažādu indevju pēc ir gadu vecs un kā teica A. auglī bija visa izdzīvotāja informācija.

Tue, Jun. 18th, 2019, 10:45 am
[i]fleur:

Tā kā man sāp, es esmu kašķīga. Un mani atkal kaitina "mazie LV uzņēmēji", jei bogu.
Nu bet ka ir loģikas problēmas, tā vietā lai uzreiz sniegtu visu info, mums jau otro dienu ir sarakste, bet viss ko vēlos saprast, vai es iepakojumu (nevis gala produktu), varēšu iebāzt bagāžniekā.
Es varētu sākt sniegt konsultācijas talantīgajiem mājražotājiem, kā komunicēt un kādu info jau laicīgi sagatavot. Nu bet nav jau grūti tak pašam. Tāpat man neviens par to nevarēs samaksāt.

20 most recent