Sun, Jul. 5th, 2020, 11:59 pm
[i]di_wine:

Jā, viss plūst un mainās :)

Mon, Jul. 6th, 2020, 12:21 am
[i]inese_tk: jūlijs

tepat blakus, Jāņkalnā, brēc vairāki ausainās pūces bērni. atceros bērnībā redzējusi vasaras naktī pūci sēžam uz mājas skursteņa. varbūt tā bija šo pīkstētāju vecmāmiņa. vai vectēvs.
Vecajā parkā tvanīgi smaržo liepas un pirmo reizi šosezon nopeldējos aukstākajā šīs pilsētas ezerā. bet nebija auksti. tikai lietus lija.
karaliskās lilijas sāk ziedēt un tumsa nolaižas jau sajūtami ātrāk un biezāka.

Sun, Jul. 5th, 2020, 10:39 pm
[i]mazeltov:

Ar Nmaxi nav lielāka prieka kā tad, ja balkus kaut kāds bembis vai auģiks vai marokāņu vadīts bumsīgs golfēns izdomā, ka pie zaļā varēs mani apdzīt un tad es vnk atgriežu ručku līdz galam un viņiem nākas samierināties ar putekļu rīšanu.
Pēc tam gan klasika ir tā, kur viņi pārsniedz ātrumu, lai tikai tiktu garām.

Nmaxis ir superīgākais skūteris ever! Es vienmēr jūtos super lepna un iedomīga, kad ar viņu braucu. Vēl vairāk nekā parasti!

Sun, Jul. 5th, 2020, 08:46 pm
[i]217: zudušo laiku meklējot

šodien visu dienu domāju, ka ir sestdiena, bet nē, rīt jau pirmdiena un varbūt ziņas par hipotēku beidzot!
tiesa arī D. sakarā un R. vakara maiņu nedēļa, kad var paspēt daudz vairāk no rītiem sadarīt nekā viņa agro rītu nedeļās pēc darba

bet es galīgi nesaprotu, kur palika sestdiena!

Sun, Jul. 5th, 2020, 08:32 pm
[i]mazeltov:

Tā kā četru gadu laikā ir akumulēts sazin cik daudz, tagad eju Marī Kondo ceļu, bet tikai ar navaru.
Centos pārdot gliemežvākus un 3 stikla vāzes (tādas, kurās parasti pārdod kaut kādas kompozīcijas). Atsevišķi neviens nepirka, tad nu sabēru Francijas piekrastē salasītās jūreņu mājas tajās vāzēs un, ko domā, pārdevu!
12 eur + 3 eur par piegādi (pavizinājos ar Nmaxi). Turklāt beibe bija super laimīga gan saņemot, gan vēlāk vēl atsūtīja ziņu.
Vēl es gribu pārdot savus čiekurus, bet tos laikam būs jāglabā līdz Ziemassvētkiem, kad būs sezona.
Es tagad laikam esmu tajā klubā, kuru hobijs ir no sūda zeltu izspiest.

Sun, Jul. 5th, 2020, 09:04 pm
[i]oblica: man viss labi

Paņēmu atvaļinājumu no 22.06., kurā daudz strādāju. Pagarināju par nedēļu. Novācām pirmo piparu ražu siltumnīcās, šodien apēdām (pagatavotus pēc itāļu receptes). Pieskatīšu brāļa bērnus, jo brālis ar sievu Polijā izlūko jauno domicilu, kur mitināsies nākamos trīs gadus.

Sun, Jul. 5th, 2020, 03:28 pm
[i]fedrs:

Ja jums, līdzīgi kā man, potenciāli patiktu Radiohead, taču besī Toma Jorka gaudošana, rekomendēju Ed O'Brien solo albumu Earth.

Sun, Jul. 5th, 2020, 02:01 pm
[i]heda: "(..) tik pirmatnīgi, tik brīvi, tik patriarhāli"

Gundars Āboliņš lasa "Trīs vīri laivā, nerunājot nemaz par suni".
Viņa lasījumā, protams, varētu klausīties arī telefongrāmatu, bet šis teksta un izpildītāja savienojums ir patiesi apburošs. Kafija vai nektārs gan jādzer drošā attālumā no datora, lai nepiespurgtu.

Dž.K.Džeroms "Trīs vīri laivā, nerunājot nemaz par suni"
https://vimeo.com/jaunaisrigasteatris

Sun, Jul. 5th, 2020, 11:18 am
[i]fedrs:

Pēdējā laikā putni palikuši tādi slinki. Ka vārnas nelido, bet cienīgā gaitā pastaigājas pa pagalmu, kā tādas vistas, jau bija pierasts, bet nupat arī strazdi sāk pārkvalificēties no lidoņiem uz staigātājiem.

Sun, Jul. 5th, 2020, 02:54 am
[i]kakjux:

Gan jau es šito aizmirsīšu proper postos, bet VZ ir hobijs skaitīt Jēzuliņus pa ceļam. Ja Hořovoces gājienā bija 8, kas ir so far the record, tad šitas ir tuvu ar 5 un vienu Jēzuliņa mini-māju, kurā kāds bija nospēris the man in question.

Sun, Jul. 5th, 2020, 12:32 am
[i]kakjux:

Kaut kādi irrigation entuziasti ir pamanījušies ierīkot purvus kalnā. How and why? VZ uzskata, ka bijusi gada sacensību tēma par.
Un šī pilsēta ir barčiku entuziasti.
Gaidiet reportus later in the week (for my only fan!).

Sat, Jul. 4th, 2020, 08:05 pm
[i]pavisam: Triekt un skriet

Kas man mazliet skauž angļu valodā - lakonisms.
Un es nerunāju par nodrāzto pen - kugelschreiben.

Vairāk par:
- hit & run
- (the car is) keyed
- (sorry, didn't want to) sandbag (you)
- nailed it
(Izlase eklektiska, jo LMT ielikuši jaunu CSI sezonu).

Bija daudz vairāk, vajag taču pierakstīt.

Mēs arī varētu kaut ko tā smalki saīsināt.
Bet mums pat nav tik īsu vārdu kā hit & run.

Atslēgots auto. Ja novilktu ar naglu pa sāniem, būtu apnaglota, nonaglota vai vienkārši naglota mašīna?
Vai, cik smalki skanētu - piedod, negribēju tevi smilšmaisot...

Ehh.

Sat, Jul. 4th, 2020, 06:58 pm
[i]pavisam: Every dog has its day...

Kādu laiku atpakaļ, burtiski pēdējās stundās norāvās paliels darījums, jo konkurents nopirka grupiņu, kuru bijām noskatījuši.
Tas bija tāds diezgan nepatīkams sitiens zem jostasvietas - bijām tikuši jau līdz "Lora, skaiti naudu!!!" fāzei. Asiņainiem sviedriem biju izslaucījusi visus apcirkņus, salasījusi visu piķi vienuviet... un - še, tev, brālīt, vasarsvētki!!!
Visi nolīdām dūņās uz dienām 3, lai netīšām nenoķertu acu kontaktu ar vadību.

Atvaļinājumā atveru e-pastu - tur preses relīze, paziņojumi, apsveikumi ar to, ka plānojam pirkt... konkurentu, kurš nopirka grupiņu, kuru bijām noskatījuši.
Sen nebiju tik gardi smējusies.

Bet, ķeza.
1. Konurentam ļoti patika pārvilināt mūsējos un vienmēr kādā smadzeņu daivā sēdēja kā plāns B. Nosvila zilām liesmām.
2. 1.punkta ietvaros šamējie savāca Mīsli Gatavo (sūdzības autors visam C levelim par mani situācijā, kas galīgi no manis nebija atkarīga).

Šefam izrādīju sajūsmu, cik nu patreizējais dvēseles stāvoklis ļauj. Tik novilku, ka neesmu starā no domas, ka nopērkam arī Mīsli Gatavo.
Viņš nedomājot, ka tā būs tāda veida sinerģija.
Šķiet, pārbēdzējus neviens neplāno paturēt.

Vai tiešām man būs tā laime redzēt, kā viņu ATKAL atlaiž? :D
Un vēl saka, ka kaķa lāsti debesīs nekāpjot...

Sat, Jul. 4th, 2020, 06:48 pm
[i]vilibaldis: Putni

Tā! Un tagad man ir pilns pagalms ar sudrabkaijām. No kurienes?
Kaut kāda ārprātīga diena.

Sat, Jul. 4th, 2020, 06:17 pm
[i]martcore:

Nosūtīju "Latvijas Gāzei" (kompānijai, ne Andra Indāna projektam, tas būtu savādi) īsziņu ar patēriņa rādījumiem, un padomāju, ka manam skaitītājam ir reāli ķeizarisks numurs, viegli atcerēties.

Man nav automašīnas, varbūt tāpēc karaliskos numurus vajag nopirkt arī aukstā un karstā ūdens skaitītājiem? Lai tur uzreiz "VALDIS666", vai kas tamlīdzīgs. Un pēc tam lepoties ar viņiem ciemiņiem, nu, lai uzreiz arī būtu pamanāmi jāievieš īpašs neona apgaismojums, nāciet, paskaties visi, man ir skaitītāji ar lietuviešu numuriem.

Sat, Jul. 4th, 2020, 05:29 pm
[i]bozena:

Braucu vilcienā kopā ar kādu Emīlu, pēc skaņas spriežot, kādi 5 gadi vecu. Emīls ar ģimeni sēž kaut kur man aiz muguras, neērti skatīties, bet tūlīt sākšu skaļi spurgt, ko tikai tas bērns nedara. :D
Vārdu Emīls vajadzētu piešķirt tikai pēc tam, kad vecāki pie pilnas apziņas un rakstiski iepazinušies ar visām emīlu īpašībām un apakšā parakstījušies, ka uzņemas risku.
Izvēlies vardu Emīls apdomīgi un apzinīgi!

Upd. Emīlam bija vismaz 10 gadi un vēl māsiņa.

Sat, Jul. 4th, 2020, 12:52 pm
[i]jan09: noderīgi

Если в поиске работы, то нужно делать 2-3 резюме и размещать их с разных аккаунтов. Потому что если размещать с одного, то работодатель видит все остальные. В одном резюме ты крутой профи, в другом рядовой специалист, в третьем ты спец узкой квалификации. И каждое резюме должно соответствовать легенде. Так легче найти работу. Ну и под каждое резюме нужно иметь готовый набор ответов на собеседовании. Просто работодатели ищут работников под свои задачи и нужно иметь разные версии себя.

/adobrenno stomatologami

Sat, Jul. 4th, 2020, 02:27 pm
[i]vilibaldis:

Ak šausmas! Balodis sēdēja uz palodzes un vēroja kā es zīmēju, pielidoja vanags un viņu noknāba... Viss pagalms un palodze asinīs.
Zīme?

Sat, Jul. 4th, 2020, 01:08 pm
[i]mazeltov:

Sestdiena ir iesākusies lieliski, notirgoju skapi un, kad indiešu džeki atbrauca, notirgoju gandrīz visu pārējo pāri palikušo iedzīvi arī :)
Bet bāc, kā man negribas māju šrubēt uz izvākšanos! Ja pakalpojumi šeit nebūtu tik dārgi un mans iekšējais krupīts nespiestu, tad, droši vien, pasūtītu, lai kāds to izdara manā vietā.
Bet nu, nado Feģja, nado!

Sat, Jul. 4th, 2020, 01:04 pm
[i]fedrs:

Katru gadu 4. jūlijā ASV vēstnieks zvana Ždanokai un Pļineram, un aicina ciemos. Saka atnāciet ciemos, pagrilēsim ribiņas, pasvinēsim.

20 most recent