Mon, Jan. 29th, 2018, 10:58 am
Melnais ledus

Sestdienas vakarā bija jāizbrauc līkums pa Rīgu, pirms braukšanas runāju ar tēvu, viņš tā labi piekodināja braukt mierīgi, jo slidens – bet vai es klausīšu tēva padomiem? Nu nē, braucu kā parasti.

Mārupes pusē vienuviet jātaisa labais pagrieziens, tāds samērā plašs krustojums, kur jāgriežas nost no galvenā ceļa, un turpat uz izgriešanos gaida divas mašīnas. Es griežos iekšā kā parasti un līkuma vidū jūtu, ka mašīna aiziet pa pieskari, vienkārši slīd tieši sānos otrajai mašīnai.... Ar skaļu fuuuuuck pareizi nostrādāja intuitīvā reakcija un iztaisnoju stūri, un pēdējā brīdī priekšējie riteņi atguva saķeri un ar pāris centimetru rezervi apbraucu to stāvošo mašīnu un iebraucu pretējā joslā, vēl kreisā sāna spogulītī noskatījos uz tās mašīnas bamperi. Ja tur būtu gaidījusi vēl trešā mašīna, tad būtu bez variantiem vai nu vienā vai otrā, vai abās, un pats būtu bijis 100% vainīgs.

Smieklīgi, ka meita kaut ko stāstīja man tai laikā (šķiet, par kaut kādu filmu) un īpaši nelikās traucēta, turpināja stāstījumu it kā nekas nebūtu bijis.

Mon, Jan. 29th, 2018, 11:03 am
[info]mazeltov

Man arī sanāca sestdienas vakarā pēc pusdesmitiem braukt no Rīgas lidostas uz laukiem. Kad autonomas placī abas kājas gāja katra uz savu pusi, bija skaidrs, ka jābrauc uzmanīgi.
Vairākas reizes gan izmēģināju bremzēt un tā, it kā nekas neslīdēja, bet visu laiku strjoms par šo. Es zinu, ka bremzēt nedrīkst, ja izslīd, bet tai pat laikā - nezinu, vai es to neizdarītu automātiski, līdz ar to lēnām čunčināju 5 - vietām 10 km zem atļautā, lai vietējos džigitus pārāk nebesītu, kamēr visi pārējie močīja garām.

Mon, Jan. 29th, 2018, 11:20 am
[info]zum

Es aizpagajušo piektdien, pēc puteņa braucu uz bezdarbniekiem. Pilnīgi jaunas riepas autiņam. Ceļi jau bija notīrīti. Bet iebraucot mazajā pilsetiņā ieraudzīju, ka tur ir pilnīgs pī. Nekas nebija tīrīts. Es vienkārši šļucu pa sāls un sniega putru. Pie tam citi arī šļūca, un džigiti centās izdarīt kreisos pagriezienus man deguna priekšā. Es gandrīz vairāk ar rokam mahājos, nekā braucu. Viss kārtībā, neviens necieta un pat nepieskārāmies viens otram, bet mājas atgriezos pilnīgi slapju muguru.

Mon, Jan. 29th, 2018, 01:29 pm
[info]di_wine

Normāli, pierodi, jo normāli cilvēki LV jau pārvietojas ar helīšiem un ļopenēm, nopietni.

Mon, Jan. 29th, 2018, 03:06 pm
[info]scope

Nevajag jau arī sev visu laiku pelnus uz galvas kaisīt!

Vai tad katram braucējam pa priekšu sāls kaisītājs jānorīko? Ir laika un ceļa apstākļi, kuros ir vienkārši jāuzmanās.

Tue, Jan. 30th, 2018, 04:51 am
[info]di_wine

Mārupe. Kāds ir bijis Mārupē? :D Cik tur braucēju, iedzīvotāju, kāda kustība, jūs ko... Nē, nu, labi, labi, kamēr nenositas kārtējie, viss labi.

Tue, Jan. 30th, 2018, 07:51 am
[info]scope

Mārupe ir liela, ielu daudz, līdz katrai privātmājai uzreiz nenotīrīsi.
Cik, tavuprāt, vajag ielu uzturēšanas tehnikas, lai tieši Mārupi visu laiku turētu iztīrītu, ar sāli nokaisītu.
Stipri šaubos, ka iedzīvotāji būs gatavi maksāt par šādu ekstru.

Statistikas dati:
Rīga: 641 423 (blīvums 2 110 cilv./km2)
Mārupes novads: 18 521 (blīvums 178 cilv./km2)

Thu, Feb. 1st, 2018, 12:48 pm
[info]chaika

o, man bija līdzīgi - iemaucu kupenā, bet aizmugurē sēdošais sīcis vispār nelikās parto visu kustināts