Sat, Feb. 18th, 2023, 04:33 pm
[info]pzrk: we want Freddy for our leader, Freddy is a man of class

Punkts a) – kādu dienu vai divas es domāju, ka Ciba ir atliekusies (serveris ko ir darījis? ir atliecies), jo man no Chrome nevērās vaļā. Tā bija jau kādu nedēļu vai sazin kad atpakaļ, kad man izdevās salauzt savu vēl īsti nenostabilizējušos paradumu [tomēr] cibot. Šis apstāklis un tas, ka ChatGPT piesolīja man piekļuvi, ja es pārdošu dvēseli velnam (uzstādīšu Edge par noklusējuma pārlūku un ko tik vēl ne), ir rosinājis cibot man no Edge. Šur tur jau tāpat to izmantoju (darbā sazin kāpēc PDF veras ar to vaļā, lai gan ir arī visādi Acrobat, bet darbā noklusējuma programmas mainīt "nav manos darba pienākumos", haha).

Punkts b) – kas ir tās dziesmas (Ohrwürm/earworm), kas jums ir spējīgas nelūgtos brīžos sākt bez kāda jēdzīga pamata skanēt ausīs? Man viena tāda jau gadiem, ja ne gadu desmitiem, ir frāze "We want Freddy for our leader, Freddy is a man of class" no Madness dziesmas "Drip Fed Fred". Frāze vienkārši... (neartikulētas skaņas un nekrietni žesti), šopēcpusdien uzradās, kad biju atvēris balkona durvis, lai izlaistu ārā kaķi, kuram tur ir Darīšanas, un kad bija palicis auksti kājām un biju devies uzvilkt zeķes. Kā... nu kā šādai situācijai var būt jel kāds sakars ar to dziesmu?!

Punkts ba) – dīvainā galva ir to dziesmu saglabājusi ar kaut kādām nepareizām notīm. (Vai arī viņi dzied šķībi.) Aaaargh.
/insert image of "old man yells at cloud"

Punkts c) – varētu šo nopublicēt, bet Edge sazin kāpēc neļauj man pārbaudīt pareizrakstību / mainīt pareizrakstības valodu. (Beigās tomēr atļāva, bet nu atsevišķi varētu paklaigāt par to, ka korporācijas acīmredzami ne pārāk iespringst uz lietotājiem, kuri internetu varētu patērēt un saturu ģenerēt vairāk kā vienā valodā.)

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs IP addresses of anonymous posters.